До уваги водіїв Закарпаття: незабаром тимчасові автостоянки на тротуарах будуть заборонені

09.05.2018 09:23 13 0
До уваги водіїв Закарпаття: незабаром тимчасові автостоянки на тротуарах будуть заборонені

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми.

Відповідно до нових норм не допускається улаштування автостоянок тимчасового зберігання на тротуарах. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.
«Сьогодні хаотичне паркування автомобілів значно ускладнює дорожній рух, спричиняє додаткові затори і найважливіше — створює небезпеку та незручності для руху пішоходів. Тому норма щодо заборони розміщення автостоянок тимчасового зберігання, зокрема, на тротуарах, стала однією зі змін при оновленні ДБН щодо вулиць і доріг. Це сприятиме підвищенню безпеки у пішохідних зонах та мінімізації можливих аварій за участю пішоходів», — сказав він.
Згідно з новим ДБН, не допускається проектування тимчасових автостоянок: — на тротуарах; — уздовж проїзних частин магістралей загальноміського значення безперервного руху; — уздовж проїзних частин магістралей загальноміського значення регульованого руху і магістралей районного значення у випадку, коли коефіцієнт використання пропускної здатності наближається до 1 та при виділенні на цих магістралях окремих смуг для руху маршрутного транспорту. Оновлені державні будівельні норми поширюватимуться на проектування нових і реконструкцію існуючих вулиць та доріг. Порушення паркування будуть каратися відповідним чином. Закон вступає в силу 27 вересня 2018 року. Новий проект ДБН щодо вулиць і доріг розроблений на заміну аналогічного ДБН 2001 року, вже затверджений і буде опублікований найближчим часом. Нагадаємо, У Хусті мабуть відпочинкову зону зробили для «оленів» (ФОТО)
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...