До уваги водіїв: ціна автогазу в Україні наблизилась до історичного максимуму

15.10.2018 12:59 32 0
До уваги водіїв: ціна автогазу в Україні наблизилась до історичного максимуму

Середня ціна на зріджений газ, який використовується в якості автомобільного палива, в Україні досягла чергового річного максимуму – 15,62 грн за літр, передає "АВТО24" з посиланням на консалтингову компанію UPECO з посиланням на дані щоденного моніторингу ринку моторного палива.

Згідно з повідомленням, ряд мереж АЗС в Україні збільшили ціни на зріджений газ на 10-25 копійок за літр. Наприклад, на 10 копійок за літр автогаз подорожчав на столичних АЗС KLO, до 16,19 грн.

Також в мережі АЗС UPG газ подорожчав на 10 копійок за літр, до 15,70 грн. На заправках “БРСМ-Нафта” в Києві ціна LPG підвищилася на 10 копійок за літр, до 15,69 грн. У мережі Avantage 7 газ подорожчав на 10 копійок, до 15,05 грн/л. Крім того, зростання цін було зафіксовано в таких мережах, як Amic Energy, “РУР Груп”, ”Катрал”, “Народна”, “Род-Ник”, “Автотранс”, “БАРС”, ZOG, і “Енерджі Транс”. Як повідомлялось раніше, у другій половині серпня 2017 року в Україні відзначався різкий ріст цін на автогаз у багатьох мережах АЗС. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман назвав зростання цін на зріджений газ диверсією і доручив ряду міністерств та Антимонопольному комітетові розробити можливі розв'язання цієї проблеми. Станом на 28 серпня 2017 року, ціни досягли значень 16,49-16,99 грн за літр. Після цього цінова ситуація стабілізувалася і вартість автогазу почала знижуватися. За даними UPECO, з початку березня цього року середня ціна впала до 12,47 грн за літр. Нагадуємо, Відомо, хто із депутатів ВР у вересні заробив найбільше (ДОКУМЕНТ) Читайте також: На двох КПП на Закарпатті значні черги  
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...