До уваги водіїв: допустимі 0,2 проміле – скільки грамів чи келихів алкоголю можна вжити

15.09.2018 13:22 37 0
До уваги водіїв: допустимі 0,2 проміле – скільки грамів чи келихів алкоголю можна вжити
В одному з давніх експериментів “Автоцентру” експерти спробували вивести середній показник 0,2 проміле. Експеримент проводився на 6 співробітників “Автоцентру”: троє чоловіків і три жінки. Всі випробовувані мали різну масу тіла – чоловіки від 71 до 83 кг, жінки від 50 до 65 кг. Для експерименту використовували найбільш популярні напої: горілку, коньяк, пиво, вино, шампанське. Слід зауважити, що отримані під час згаданого експерименту дані є середніми і залежать від ваги людини, статі, фізичного стану, вживання їжі та навіть від раси. У кожному конкретному випадку показники будуть відрізнятися, в експерименті мова йде про середні показники. Розпочали експеритент з пива Експеримент починався з контрольною задування алкотестером для перевірки тверезості учасників. Починали з маленької пляшки пива 0,33 л. Відразу після випитого алкотестер показав від 0.25 до 1 проміле. Пояснюється це тим, що пари алкоголю зберігаються в порожнині рота до 5 хвилин, тому алкотестер показав не рівень алкоголю в крові, а рівень його парів в роті. Через півгодини наступний замір. У чоловіків рівень алкоголю виявився від 0,03 до 0,1, у двох худорлявих жінок – 0,2 і 0,24 проміле. У третьої жінки з максимальною вагою 65 кг результат був 0,13 проміле. Далі випили 0,5 л. пива. Через півгодини прилад показав у чоловіків 0,2 проміле, у жінок – 0,24.
На другий день експерименту перевіряли дію коньяку.
Починали з 30 г. Через півгодини у двох чоловіків в крові було 0,11 і 0,13 проміле, у третього, найбільшого – 0,00. Виявилося, всі пили на голодний шлунок, а третій після гарного обіду. У двох жінок виявилося – 0,20 і 0,19, у третьої 0,10. При випитих 50 м коньяку у неї виявилося 0,31 проміле. У чоловіків 50 р коньяку показали 0,13 і 0,19.
Наступні тести проводилися за такою ж схемою, від маленьких доз до великих, на голодний шлунок. У діаграмі на ілючтрації показані виміри на голодний шлунок. Нагадуємо,

Трагічна ДТП у Рахові: загинув мотоцикліст, лікарі рятують пасажирку (ФОТО)

Читайте також:

Цвіль та обдерті стіни: як виглядають віддлення Мукачівської ЦРЛ зсередини (ФОТО)

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...