До уваги водіів: у зв’язку із реконструкцією автодороги на Рогатинщині рух транспорту обмежений

13.10.2021 09:25 338 0
До уваги водіів: у зв’язку із реконструкцією автодороги на Рогатинщині рух транспорту обмежений

Відповідні вказівні знаки розміщені на дорогах Мукачеве - Львів та Стрий - Ізварине.

У зв’язку із реконструкцією автодороги на Рогатинщині введено обмеження руху автотранспорту, повідомляє Управління з питань цивільного захисту ОДА, пише ПІК.

 “Введені обмеження руху автомобільного транспорту на автодорозі державного значення М-30 Стрий – Ізварине від Рогатина до межі із Львівською областю. Такі заходи пов’язані з реконструкцією цієї дороги на км 44+297 — км 61+197”, – йдеться у повідомленні.

Управління цивільного захисту також зазначає:

“Об’їзд транзитного автотранспорту з боку Львівської області здійснюється в м. Ходорів дорогою 0140504 Нові Стрілища – Ходорів з виїздом на а/д Н-09 Мукачево – Львів та через Рогатин”.

Зі зворотнього боку маршрут такий:

“Об’їзд транзитного автотранспорту з боку Тернопільщини та з Івано -Франківська здійснюється через Рогатин дорогою Н-09 Мукачево – Львів до с. Нові Стрілища, а далі дорогою 0140504 Нові Стрілища — Ходорів на а/д М-30 Стрий – Ізварине”.

Відповідні вказівні знаки розміщені на дорогах Н-09 Мукачеве – Львів та М-30 Стрий – Ізварине.

Як повідомляла ПІК, на ділянці від Рогатина до межі з Львівською областю проводиться цілий комплекс робіт по ремонту дороги і будівництву нових споруд. Дорожники ведуть роботи щодо зміни радіусу повороту на трьох ділянках. будуються мости.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...