До порядку денного IV сесії Закарпатської облради президія запропонувала 44 питання

28.10.2021 10:28 391 0
До порядку денного IV сесії Закарпатської облради президія запропонувала 44 питання

Вчора, 27 жовтня, відбулося засідання президії облради, до складу якої входять уповноважені фракцій та груп обласної ради.

Під час засідання розглянули понад 40 питань, які рекомендовані постійними комісіями до порядку денного пленарного засідання четвертої сесії обласної ради VІІІ скликання. Серед пропонованих для розгляду - проекти рішень про внесення змін до обласного бюджету, а також ті, які стосуються врегулювання питань у галузях охорони здоров’я, освіти, управління та функціонування комунальних установ обласної ради.

Крім того, закарпатські депутати мають розглянути нові обласні програми та внесення змін до вже існуючих. Також планується скерувати звернення до вищих органів влади щодо внесення змін до законодавства і розширення «зеленого тарифу» на виробництві електроенергії, яка продукується від переробки твердих побутових відходів, та низка інших актуальних питань.

Перше пленарне засідання 4-ої сесії Закарпатської обласної ради VІІІ скликання відбудеться 28 жовтня об 11:00 у сесійній залі облради за адресою: Ужгород, площа Народна, 4.

Читайте також:

Теги: Облрада
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...