До 34 тисяч - за порушення карантину таки штрафуватимуть

17.03.2020 09:40 82 0
До 34 тисяч - за порушення карантину таки штрафуватимуть
За цей документ проголосували 344 депутати.
Згідно із текстом законопроєкту, буде введене покарання за порушення правил карантину та рішень органів місцевої влади – штраф від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів громадян (17-34 тисяч гривень), а для посадових осіб – від 2000 до 10000 неоподаткованих мінімумів громадян (34-170 тисяч гривень).
Для осіб, які можуть бути інфіковані коронавірусом COVID-19, передбачена адміністративна відповідальність за самовільне залишення місця обсервації (карантину) та рішень органів місцевої влади.

А за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням підвищать кримінальну відповідальність.

Крім того, передбачено встановлення адміністративної відповідальності за неоприлюднення інформації про проведені публічні закупівлі, за який 17 березня проголосувала Верховна Рада України.

Більше - у наступній інфографіці від Укрінформу. Нагадуємо, Що робити у самоізоляції: пам’ятка тим, у кого запідозрили коронавірус Читайте також: Кримінальна та адмінвідповідальність: МВС хоче штрафувати українців за порушення карантину – від 17 до 32 тисяч
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram Джерело
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...