Для п'ятирічних дітей уроків по 35 хвилин не буде – Міносвіти

16.11.2020 19:20 274 0
Для п'ятирічних дітей уроків по 35 хвилин не буде – Міносвіти

Пропозиція про початок шкільного навчання для дітей з п'яти років не означає, що їм запропонують 35-хвилинні уроки

Про це заявив виконувач обов'язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет в понеділок, 16 листопада, в Telegram. Він звернув увагу на те, що питання про шкільне навчання з 5 років почали активно обговорювати в суспільстві.
«Не йдеться про те, що діти в 5 років мають сісти за парти на 35 хвилин уроку. Натомість обговорюються нові форми здобуття знань та набуття компетентностей із подальшою зміною державних освітніх стандартів і програм», - пояснив Шкарлет.
Т.в.о. голови МОН зазначив, що розділяє твердження фахівців, що діти в 5-річному віці і в 6 років мають різні рівні психофізичного розвитку. Тому в організації освітнього процесу повинні бути також різні підходи. При цьому Шкарлет додав, що в багатьох країнах, включаючи США, Велику Британію, Нідерланди, навчання починають з п'яти років. Однак така ініціатива в Україні потребує обговорення, і процес опрацювання пропозицій не буде швидким. Нагадаємо, у МОН не виключають початок шкільного навчання з 5 років. Таке рішення буде прийматися після обговорення на педрадах і відповідно до стандартів Нової української школи.

ДЖЕРЕЛО

Читайте також: Ольга Бабій також наголосила, що населення й надалі отримуватиме дві платіжки на газ https://pershij.com.ua/zrostannia-tsiny-na-haz-skilky-obiidetsia-ukraintsiam-opaliuvalnyi-sezon/   Будьте в курсі зПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram    
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...