Дитина з обкладинки альбому Nirvana виросла і подала на групу до суду, звинувативши в дитячій порнографії

29.08.2021 02:30 1048 0
Дитина з обкладинки альбому Nirvana виросла і подала на групу до суду, звинувативши в дитячій порнографії

Спенсер Елден, який будучи немовлям з'явився на обкладинці альбому Nevermind 1991 року, подав до суду на групу Nirvana і людей, що займалися дизайном платівки.

Як пише variety, він звинувачує їх у порушенні законів про дитячу порнографію.

Батько Елдена був знайомий з фотографом Кірком Веддлом і погодився віддати свою дитину на зйомку за 200 доларів. Але, за словами Елдена, його опікуни ніколи не дозволяли використовувати його фотографії, а тим більше "комерційну дитячу порнографію з його зображенням". Реліз, як стверджує Елден, завдав йому "шкоди на все життя".

На обкладинці Nevermind немовля пливе за доларом на рибальському гачку і має на увазі критику капіталізму. Але адвокат Елдена, каже, що купюра в кадрі змушує дитину виглядати "як секс-працівник".

Герой обкладинки вимагає від кожного з обвинувачених по 150 тис. доларів в якості компенсації і оплату адвокатів. Крім того, він хоче ввести заборону на поширення обкладинки з його зображенням.

Дивним є те, що сам Елден не раз відтворював сцену з обкладинки, а на грудях набив татуювання з написом Nevermind. У перших інтерв'ю він говорив, що відчуває змішані почуття від появи на платівці. У більш пізніх, він вже висловлював невдоволення тим, що залишається на обкладинці, і сказав, що у нього не було вибору.

Нагадаємо, кліп гурту Nirvana на пісню Smells Like Teen Spirit набрав мільярд переглядів на YouTube.

 

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...