«Дипломатично» послали: закарпатка розповіла про колапс на україно-угорському кордоні (ФОТО)

16.10.2021 09:37 1360 0
«Дипломатично» послали: закарпатка розповіла про колапс на україно-угорському кордоні (ФОТО)

Своєю прикрою історією у соцмережі Фейсбук на своїй сторінці поділилася Ani Nikogosyan.

Жінка розповіла, що через неможливість вчасно перетнути кордон та «саботаж» угорських прикордонників, спізнилась на літак.

«6 годин стояти в черзі, щоб переїхати із Чопа в Загонь на україно-угорському кордоні. Мчати в тумані на всіх парах в Дебрецен в аеропорт, щоб не встигнути на 20 хвилин і помахати літаку рукою… 
З таким скотським відношенняи до подорожуючих на угорській стороні я давно не стикалась. Вони просто не працювали, ходили на перекур, переминалися з ноги на ногу, спілкувалися між собою - все що завгодно, але не робили. На прохання пришвидшитись, бо літак - «дипломатично» послали на фіг - чекайте, ще трішки залишилось. 
Туристичних великих автобусів до шлагбауму було з півсотні. Відверто шкода цих людей, бо  стоять в черзі по 10 годин і більше. 
Склалось враження що це саботаж. Цікаво, чия це була ініціатива чи вказівка? 
Якщо коротко - бажання подорожувати через Угорщину відбили надовго. Добре, що Львів поруч», - пише авторка у своєму пості.

Не дивлячись на це, за даними Західного регіонального управління Держприкордонслужби, черг зі сторони українського кордону немає.

Читайте також:

Теги: Кордон
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...