Деякі учні навчатимуться очно навіть за недостатнього рівня вакцинації працівників освітнього закладу

22.09.2021 18:28 788 0
Деякі учні навчатимуться очно навіть за недостатнього рівня вакцинації працівників освітнього закладу

Молодші класи з 1-го по 4-й, дитячі садки і спеціальні заклади освіти після переходу у «жовту зону» продовжать навчатися очно, навіть якщо у них вакциновано менше, ніж 80% співробітників.

Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Укрінформ. 

«Навчальний процес буде продовжено. Там, де вчителі не встигли вакцинуватися, навчання відбуватиметься дистанційно. Садочки працюють, спеціальні заклади освіти працюють, молодші класи з 1 по 4 навчаються очно. І також набуде чинності наказ Міністерства охорони здоров’я про обов’язкову вакцинацію певних категорій професій у відповідності з чинним законодавством» – зазначив прем’єр.

Рішення дозволити окремим категоріям учнів продовжувати освітній процес у звичному режимі незалежно від рівня епіднебезпеки було прийняте спільно з МОЗ. 

«З огляду на те, що вихованці закладів дошкільної освіти, учні початкової школи та спеціальних закладів освіти потребують безпосереднього контакту з педагогічними працівниками <>, сьогодні ініціюємо внесення змін до постанови № 1236, якими буде дозволено відвідування закладів освіти здобувачам дошкільної освіти, учням 1-4 класів та спеціальних закладів освіти», – заявив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...