Десятки закарпатців крадуть електроенергію: Мукачівщина та Хустщина лідирує

10.09.2018 14:56 49 0
Десятки закарпатців крадуть електроенергію: Мукачівщина та Хустщина лідирує
ПрАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період із 03 по 09 вересня поточного року працівниками Товариства виявлено 24 факти крадіжки електричної енергії. Зокрема, було складено 19 Актів про порушення Правил серед населення та 5 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо). Про це повідомляє Прес-служба ПрАТ "Закарпаттяобленерго".
"Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Мукачівському та Хустському районах (6 та 5 випадків відповідно). При цьому, найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження розрахункового засобу обліку та пошкодження та зриву пломб на лічильнику", - зазначають у товаристві.
Також повідомляється про факти крадіжок у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо). Тут найбільше фактів крадіжок було виявлено у Тячівському та Рахівському районах Закарпатської області.
"При цьому найпопулярнішим порушенням залишається втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше), а також пошкодження та зрив пломб", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, У Мукачеві скликають позачерову сесію, щоб приєднати Давидково Читайте також: Страшна смерть на Виноградівщині: чоловік заживо згорів у власному ліжку (ФОТО)  

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...