Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Десятки людей понад добу перебувають на КПП “Тиса”, декому стало зле (ФОТО, ВІДЕО)

На українсько-угорському кордоні на митному пості «Тиса» ситуація залишається вкрай напруженою

На КПП «Тиса» спостерігається черга з авто, яких через наявні придбані речі для власного використання, не пропускають митники з української сторони.
Як інформують видання  Перший.com.ua читачі, які знаходяться на місці події, — окремі громадяни перебувають на кодоні вже добу. Також поблизу КПП перебуває бригада «швидкої» допомоги, яку викликали до людини, якій стало зле. Самопочуття, ймовірно, погіршилося від нервово перенапруження.
Зі слів очевидців, митники не пропустили медиків до людини, якій потрібна медична допомога, мотивуючи тим, що це територія митного контролю.

 

Зазначимо, соціальна напруга на КПП є значною, конфліктна ситуація не вирішується, чи вдасться розв’язати проблему – питання залишається відкритим.

 

На момент написання матеріалу нам стало відомо, що мав місце конфлікт. Один чоловік постраждав. Зі слів читачів, у нього поранена голова, «швидку» все ж пропустили для надання медичної допомоги.

Нагадаємо, На КПП “Тиса” ситуація залишається напружена: закарпатці не можуть потрапити додому з Угорщини (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте також:  Двоє з 16 митників залишаються під вартою: нові подробиці резонансної спецоперації на КПП “Берегшурань-Лужанка”

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...