Депутати Закарпатської обласної ради — проти закриття Солотвинської алергологічної лікарні

29.12.2021 10:36 1095 0
Депутати Закарпатської обласної ради — проти закриття Солотвинської алергологічної лікарні

Закарпатські обранці, закликають Кабінет Міністрів України, Міністерство охорони здоров’я, Національну службу здоров'я України не допустити знищення цього унікального за своєю суттю медичного закладу та ініціювати введення в дію пакету медичних послуг «Реабілітація постковідних хворих». 

 

Відповідне звернення було прийнято на пленарному засіданні 5-ї сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання.

З 1 квітня 2021 року лікарня законтрактована з Національною службою здоров’я України за пакетом медичних послуг «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій».

Штат лікарні складає 80 працівників, а ліжковий фонд – 80 розгорнутих ліжок. При цьому завантаженість лікарні становить 120%, що свідчить про затребуваність закладу.

Адміністрація лікарні неодноразово зверталось до НСЗУ з проханням щодо розгляду пропозиції розробки та введення в дію пакету медичних послуг «Реабілітація постковідних хворих», проте прямого діалогу з керівництвом НСЗУ так і не відбулося.

Півстоліття тому в умовах мікроклімату соляних шахт місцевого солерудника почали лікувати хворих на бронхіальну астму та інші неспецифічні захворювання легенів. Спочатку на базі алергологічного відділення місцевої лікарні, яке пізніше реорганізували в обласну алергологічну лікарню, добре знану в Україні.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...