Депутати Закарпатської облради підтримали дитячу лікарню, будинок пристарілих, кардіоцентр та свалявський інтернат

10.08.2021 21:19 768 0
Депутати Закарпатської облради підтримали дитячу лікарню, будинок пристарілих, кардіоцентр та свалявський інтернат

Після останнього засідання Закарпатської обласної ради у окремих інтернет-ЗМІ стала поширюватися викривлена інформація про те, що ніби-то депутати з нової більшості облради обібрали медичну галузь, розподіливши кошти на власні потреби. Заради об’єктивності, наші кореспонденти вирішили перевірити, чи справді депутати обійшли увагою медицину під час другого пленарного засідання третьої сесії облради.

 

Проаналізувавши офіційну інформацію з сайту Закарпатської обласної ради, знаходимо у розділі «Рішення ради» рядок під № 311 «Про внесення змін до рішення обласної ради 17.12.2020 №40 «Про обласний бюджет на 2021 рік» (зі змінами від 25.02.2021, 20.05.2021 р.). За цим посиланням можна легко знайти саме рішення та додатки до нього, де розписані всі бюджетні питання, які були підтримані  на сесії облради від 29 липня 2021 року.

          

Крім того, серед новин облради знаходимо інформацію про всі фінансові рішення депутатів у ході тієї ж третьої сесії ради VІІІ скликання.

 

МЕДИЦИНА

          

Отже, згідно з інформацією офіційного сайту, а не анонімних ЗМІ, на обласну дитячу лікарню у Мукачеві, яку, буцімто «обібрали», депутати виділили 350 тис грн. 

 

Кошти спрямовано на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва кисневої станції на території цього ж закладу. Також депутати виділили кошти на капітальний ремонт Виноградівського геріатричного пансіонату для громадян похилого віку та інвалідів (1,1 млн. грн.), на капітальний ремонт котельні Обласного будинку дитини, що у місті Свалява (430 тис. грн.) та 800 тисяч гривень на сервісне обслуговування апарату штучного кровообігу Закарпатського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії.

 

ДОРОГИ

 

Підтримали обласні депутати й чимало ініціатив колег з ремонту доріг. Зокрема — виділення 1 млн грн на дорогу місцевого значення у селі Жборівці Кольчинської ТГ Мукачівського району, на ремонт автодороги Міжгір’я-Лозянське (500 тис. грн.), на ремонт ділянки вулиці промислова у місті Іршава (1,9 млн. грн.), на капремонт ділянки вулиці гірська у селі Роднікова Полянської ТГ, на капремонт дороги загального користування місцевого значення Ужок-Підполоззя – Щербовець (2 млн. грн), капітальний ремонт ділянки автодороги Підгорб-Сюрте Ужгородського району (2 млн. грн.) а також капремонт таких доріг загального користування місцевого значення: Мукачефо-Берегово-КПП «Лужанка» — Форнош (ділянка Дерцен-Форнош: 2 млн. грн.), Берегово — Бадалово — Вари — Боржава (Ділянка Мочола-Чома: 2 млн. грн.), Неветленфолу-Чорнотисів на ділянці Дюла-Чорнотисів ( 2 млн. грн.) та капремонт дороги уздовж річки у селі Ляхівці Ужгородського району (1,5 млн. грн.).

 

ОСВІТА

 

З офіційної інформації також можна дізнатися, що у освітньому напрямку депутати облради вирішили підтримати виділення коштів на реконструкцію спортмайданчика Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ст, що на Іршавщині Хустського району (550 тис грн), на капітальний ремонт спортзалу ЗОШ №2 у місті Хуст, (1 млн. грн.), на капітальний ремонт покрівлі одного з корпусів Копашнівської ЗОШ Хустського району (233,8 тис. грн.) та на забезпечення належних санітарно-побутових умов роботи управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області (314 тис. грн.).

 

СПОРТ ТА СОІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

 

Крім того, депутати вирішили фінансово підтримати наших спортсменів, виділивши 200 тис грн на оплату проїзду, проживання та харчування збірних команд області з неолімпійських видів спорту,  1,2 млн. грн. — на програму «Турбота», що спрямована на посилення соціального захисту громадян на 2019 - 2021 роки. Ці кошти виділені у розрахунку близько 20 тис грн на кожного депутата облради, незалежно від його партійної приналежності.

          

          Загалом, схоже, що в новому форматі більшості облради, запровадили і новий підхід до розподілу бюджетних коштів, а саме – паритетний розподіл фінансів між громадами, без «перекосів» на користь того чи іншого району. Власне, на цьому наголошував голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров, мотивуючи новий формат коаліції. І, як показала остання сесія облради, такий принцип запрацював на повну.

 

Теги: Облрада
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...