Цинічна афера: на Закарпатті шахрайка набрала кредити на людей з інвалідністю

22.10.2021 16:11 851 0
Цинічна афера: на Закарпатті шахрайка набрала кредити на людей з інвалідністю

Нещодавно 47-річна мукачівка Вікторія дізналася, що на її ім’я взяли кредит на суму понад 5000 гривень. Жінка каже: таких ошуканих, як вона – десь пів сотні.

У пані Вікторії – ДЦП і перша група інвалідності. Коли ходить вдома, може впасти до п’ятнадцяти разів на день. Запевняє: свої дані нікому не давала, навіть забирати пенсію на пошті йде без паспорта. 

Жінка отримує лише пенсію з інвалідності, з дому виходить хіба що у магазин, до церкви і на пошту. Пересувається на милицях та інвалідному скутері, який дала держава. Користуватися банкоматом зовсім не вміє. Однак на шахрайських документах вона побачила свої дані і підпис.

Їй відносно пощастило – до вимог віддати фейковий кредит не дійшло. Нещодавно жінці зателефонували з поліції і розповіли про аферу, яку провернули, скориставшись її даними. Сестра відвезла Вікторію, котра самостійно не може далеко ходити, у відділок, і вона написала заяву. 

Ошукана розповіла: коли показали фото підозрюваної у шахрайстві, сестра одразу ту впізнала і засвідчила, що часто бачила, як ця жінка ходить по вулиці з дитиною. А під час останніх виборів та ж особа працювала на виборчій дільниці. Людині, яка таке зробила, пані Вікторія добра не бажає, по-народному клене:

«Аби ті гроші їй були тільки дітям на лікування до сьомого коліна».

Потерпіла стверджує, що вона не одна – кредитів набрали на близько 50 осіб, і, як вона каже, конкретно на тих, хто мав інвалідність. Якщо згрубша підрахувати, що на кожну людину взяли по 5 тисяч гривень кредиту, тоді шахрайським способом вдалося роздобути приблизно 250 тисяч гривень. Найбільше вражає не стільки сума, скільки те, що мішенню стала найслабша і найбезпорадніша група населення.

Як повідомляють джерела у поліції, підозрювана – колишня працівниця банку, і ошукала таким чином дуже багато людей. Точну кількість потерпілих та розміри шахрайства наразі офіційно не оголошують. На шахрайку збирають матеріали, і справу передаватимуть до суду. 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...