Чи заарештують Порошенка за державну зраду? (ВІДЕО)

19.05.2020 19:11 55 0
Чи заарештують Порошенка за державну зраду? (ВІДЕО)
Це сталося на сьогоднішній прес-конференції Деркача, яку транслює канал "112 Україна", повідомляє "Страна". Там вони обговорюють, зокрема, відставку генпрокурора Віктора Шокіна. Про неї йдеться на запису розмови Порошенка й Керрі від 3 грудня 2015 року.
"Хотів би закликати вас розглянути можливість розв`язання проблеми заміни генерального прокурора Шокіна, оскільки він, на мій погляд, заблокував реформу очищення генпрокуратури", - каже Керрі.
При цьому міністр закордонних справ США посилається на "стурбованість" віце-президента Джо Байдена. Далі наводиться запис розмови Байдена і Порошенка від 22 березня 2016 року, тобто за чотири дні до зняття Шокіна в Раді.
"У випадку якщо у вас буде новий уряд і новий генеральний прокурор, я буду готовий до публічного підписання зобов'язань на 1 млрд дол.", - говорить Байден. "Надзвичайно сильна мотивація. Одним із можливих кандидатів на цю посаду був лідер моєї фракції Луценко", - відповідає Порошенко. Щоправда, видно, що він чекає на остаточний відмах від Байдена. "Якщо ви вважаєте, що політично мотивована персона, з вашого погляду, не зовсім підходить, я відкликаю свою пропозицію. Ніхто не знає, що я пропонуватиму Луценка", - пояснює президент.
https://www.youtube.com/watch?v=CoksG_7k4xo&feature=emb_logo
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також стрінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...