Чи можна взяти кредит на карту в Україні без відмови?

06.03.2021 21:41 68 0
Чи можна взяти кредит на карту в Україні без відмови?

За даними сервісу по підбору кредитів онлайн на картку crezu.com.ua, взяти позику в банку без відмови не завжди можливо. Згідно з вимогами банку, позичальник повинен надати пакет документів, включаючи підтвердження платоспроможності.

Якщо заявник не надає довідку з роботи, банк відмовить. Однак навіть при наявності трудової довідки немає гарантій в позитивній відповіді кредитної організації. Ймовірність відмови залишається. Сьогодні в Україні все більш популярними стають сервіси онлайн-кредитування. Crezu зазначає, що період пандемії позитивно вплинув на даний сектор. Протягом 2020 року МФО, які переорієнтовані на видачу позик, в цілому, менше інших секторів постраждали від локдауна.

Чому МФО набирають популярність?

МФО показали, що можуть пред'являти до позичальників менше вимог, ніж банки. Відповідно, в період коронавірусу вони були більш гнучкими та видавали позики, навіть якщо клієнт не міг надати довідку з роботи. Відмінні риси роботи МФО:
  • Видають позики з мінімальним комплектом документів: вистачить паспорта та ідентифікаційного коду;
  • Без довідок про дохід, при цьому позичальник може мати будь-який стабільний заробіток;
  • Без дзвінків оператора, без застави та поручителів;
  • Повністю віддалене оформлення online;
  • Видача коштів на картку в день подачі заявки. На обробку заявки та переказ грошей йде не більше 15-20 хвилин в більшості компаній.
Таким чином, отримати кредит на карту без відмови в МФО простіше, ніж у банку. Тому звернутися в мікрофінансові компанії можуть не тільки громадяни, які працюють за наймом, а й безробітні, студенти, пенсіонери, мами в декреті й т.д.

Чи легальні МФО в Україні?

Сервіс Crezu уточнює, що мікрофінансові організації працюють на законних підставах, пропонуючи громадянам кредитування за спрощеною схемою. Однак сьогодні можна наштовхнутися й на шахраїв в мережі, особливо, якщо позичальник не володіє базовою інформацією про МФО. Чесна МФО видає кредит тільки після згоди з умовами договору та підпису позичальника. Компанія зобов'язана розкрити всі умови: повну вартість кредиту, штрафи та пеню в разі прострочень, відсоткову ставку та можливість пролонгації, співпрацю з колекторськими агентствами при невиконанні кредитного договору й т. д. У випадку, якщо кредитор приховав від клієнта будь-які умови, МФО буде оштрафовано, аж до втрати ліцензії на діяльність. Як зазначає Crezu, ринок мікрокредитування в Україні стрімко розвивається, та сьогодні в базі агрегатора присутні десятки перевірених компаній, готових видати позичальникам позики на привабливих умовах та в найкоротші терміни. Читайте також: В Ужгороді провели унікальну операцію на мозку з пробудженням (ФОТО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...