Чи вигідно заправляти авто за допомогою смартфона?

06.10.2021 16:17 399 0
Чи вигідно заправляти авто за допомогою смартфона?

Зима близько, і підготувати авто до цього періоду - задоволення не з дешевих! Плюс постійне зростання цін на паливо здорово б'є по кишені. Не винаходь велосипед, вже є готове рішення для економії!

Завантажуй на телефон сервіс Паливо ЮА і економ на паливі без обмежень. Тут можна купити талони на ДТ, газ і бензин кращої якості. Все в електронному вигляді і завжди поруч, адже зі смартфоном ми практично не розлучаємося.

Чому з Toplyvo UA водії заощаджують?

Кожен користувач гарантовано отримує економію на пальному в -2,60 гривні за 1 літр. Для цього немає необхідності виконувати певні умови: купувати великий обсяг палива, заправитися до зазначеної дати або певну кількість разів та ін. Качай сервіс на телефон через Play Market, App Store, App Gallery - отримуєш безмежний доступ до палива найкращої якості.

У твоєму розпорядженні 11 АЗК: Shell, Avia, Окко, Овіс, WOG, F +, PP Oil, Sunoil, Чіпо, Motto, Ultra. Талони на дизель / газ / бензин можна «гасити» у всіх областях України.

У сервісі водії купують паливо у вигляді електронної паливної карти. На ній зазначені АЗК, вид палива, літраж, QR-код для сканування, кінцева дата використання. Приїжджаєш на АЗК, отоварюєш паливний сертифікат і заправляєш машину.

Всі водії купують пальне з такою економією: бензин і дизпаливо - до 2,60 ₴ / літр, газ - до 1 ₴ / літр. Це постійна вигода, яка не залежить від зовнішніх подій на ринку. Детальніше про умови програми читай на сторінці: https://toplyvo.app/ru/

Поради водіям по роботі з додатком

Перед придбанням талона обов'язково перевір наявність працюючих АЗК в твоєму місті. А також переконайся в наявності на них необхідного виду пального. На допомогу розділ «Карти» в додатку.

Враховуй термін придатності талонів: Shell - 1 міс, Avia, Ultra, F +, Motto, Sunoil - 3 міс, PP Oil, Chipo - 6 міс, OKKO і WOG - 1 рік, Ovis - необмежений.

Купуй таку кількість літрів, щоб пальне помістилося в бак. Якщо все-таки паливо залишилося, то відразу звертайся в техпідтримку сервісу за номером 095 9800 800. QR-код відновлять і його знову можна буде відсканувати на заправці. Важлива умова: заправитися потрібно на цій же АЗК в цей же день.

Крім продажу пального зі знижками, в Toplyvo UA можна оформити страховку ОСАЦВ і автодорожні віньєтки для поїздок в 9 країн Європи. Детальну інформацію читай на офіційному сайті.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...