"Червону зону розширили": уже 13 областей з "червоним" рівнем небезпеки

26.10.2021 12:44 2115 0
"Червону зону розширили":  уже 13 областей з "червоним" рівнем небезпеки

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко

Він нагадав, що з 26 жовтня "червоний" рівень епіднебезпеки почав діяти на території Рівненської та Миколаївської областей.

"Під час найближчого засідання комісії ТЕБ та НС буде ухвалене рішення про перехід до "червоної" зони ще п'яти областей: Житомирської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської", – анонсував очільник МОЗ.

Водночас найжорсткіші карантинні обмеження залишаються на Донеччині, Дніпропетровщині, Запоріжжі, Одещині, Сумщині та Херсонщині.

"Це буде вже 13 областей у "червоному" рівні епіднебезпеки", – уточнив Ляшко.

Міністр також нагадав, що за досвідом весняної хвилі пандемії COVID-19 середній термін перебуваннч регіону у "червоній" зоні становив 37 днів.

Як повідомлялося, раніше Держкомісія з питань ТЕБ та НС з 15 жовтня встановила "червоний" рівень епідемічної небезпеки та посилила карантинні обмеження на території Херсонської області, з 18 жовтня – на території Запорізької, Одеської, Донецької та Дніпропетровської областей, а з 23 жовтня – на території Сумської області. 

Нагадаємо, у вересні Кабінет міністрів встановив нові карантинні вимоги в різних зонах так званого адаптивного карантину, пом'якшивши обмеження для вакцинованих колективів та громадян. 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...