Черговий скандал: Радник президента шокував всю Україну своїми словами (ВІДЕО)

05.02.2020 14:26 299 2
Черговий скандал: Радник президента шокував всю Україну своїми словами (ВІДЕО)
У прямому ефірі NewsOne під час перерви в засіданні Верховної Ради радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак зробив скандальну заяву з приводу пенсійної реформи. Олексій Мушак заявив, що він із задоволенням скасував би пенсії взагалі. На його думку, українці і так допомагають батькам, які в свою чергу зобов’язані ще десь працювати. Таким чином, як він вважає, пенсії як такі не потрібні. Дефіцит пенсійного фонду на сьогоднішній день — більше мільярда гривень. Якщо ж скасувати пенсії, то почнеться економічний підйом. Це одне з найбільш цинічних заяв нової влади. Адже Олексій Мушак також зазначив, що людям його віку — 30-35 років — взагалі все одно до пенсії, адже це покоління їх уже не отримуватиме. Це куди жорсткіше пропозиції продати собаку, щоб заплатити за газ. Дивіться відео, що сказав радник: https://www.facebook.com/vglagola/videos/10219077260553692/?t=0
Нагадуємо, Небезпека пташиного грипу: у Мукачеві відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії Читайте також: Зброя, наркотики та викрадені авто: поліція Берегівщини викрила мукачівця (ФОТО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 2

Надія

9 лют. 2020 р., 02:17
Мушак, просто немає слів, якими матами тебе покривати. Ти перед тим як залишити пенсіонерів без пенсій добре подумав. Як ти це уявляєш? Ситуація із мого життя: матері і батька не маю, але є бабуся. Навчалась в інтернаті, вийшла з інтернату за душею немає нічого, ні будинку, ні грошей нічого не маю. Пішла працювати, щоб прогодувати себе, одягтися і зняти квартиру, бо немає де жити. Моя зарплата 7000 тис.грн. як і в більшості українців, 3000 тис.грн. за комуналку віддається та ще мені потрібно платити 3000 тис.грн. хазяйці за квартиру, бо своєї не маю, не на улиці ж мені жити. Працюю на двох роботах, я вже втомилася. Залишається 1000. Щоб поїсти і секенд-хенді купити затягану кофтину, бо по магазинам грошей не вистачить ходити. Я так розумію, про дітей моїх майбутніх і не думати, так і помру одна без пенсії, бо дітей не буде в мене нікому буде про мене піклуватися. Так іще мені і бабусю потрібно буде годувати, ліки купляти. Може мені зразу піти і повіситися, а то я не бачу майбутнього, я і так уже втомилася на двох роботах працювати з моїх 7000 лише 1000 мої. На цій тисячі я не потяну всіх. А якщо не дай Боже бабуся помре, то що мені взагалі робити тоді, я навіть і не знаю. Де я гроші на похорони візьму. Хата бабусина розвалилася, не має взагалі нічого. Навіть якщо в мене буде чоловік, в нас будуть діти, в нього родичі, в мене родичі. Грошей щоб забезпечити майбутьне дітей не вистачить, на ліки для родини, з його і моєї сторони також, та й ще за комунальні і хазяйці. Спробував би ти прогодувати свою сім'ю на моєму місці, що би ти робив, пішов би і повісився. Спробував би ти попрацювати як звичайні люди руками і ногами, а не язиком, язиком всі можуть ехінею плести. Називається, язиком поворухни, 10 000тис.грн. получи. Ви б краще в кармани меньше грошей пхали, і одну квартиру мали б, а не замки, тоді в державі були би гроші. А то все думаєте як з простих людей більше грошей витягнути на пенхауси, яхти, замки і золоті люстри. Сволота одним словом, вам нікого не шкода, тільки й думаєте про свої животи, і як люстру золоту купить, і навіщо питається ото вона вам, багато счастья вам принесла та люстра. Щоб вас там подавило цими грошима, які люди заробляли чесною роботою, а не язиками плели, і не пхали в кармани як це робите ви. За що ми платимо податки тоді????? Сволота, щоб ти підхватив вірус, який іде із Китаю, і ЗДОХ, моє бажання, сподіваюсь воно здійсниться.

я просто Надія,яка помирає останньою.

8 лют. 2020 р., 21:48
Ти не Мушак а елементарний ішак,тобто мул. Можливо вам,таким радникам та слугам народу відмінити зарплати. А ваші грошики передати старим та хворим людям,віддати у онкологічні та звичайні лікарні.Я це все відчула на своїй шкірі .Я знаю,що таке оперуватись у наших лікарнях.Знаю як обдирають хворих наші лікарі з низькими зароб.платами. я взагалі б не плаплатила б їм. Вони на людських муках заробляють собі норкові шуби та статки.Вони напевно і не чули про ту клятву Гіпократа.у мене ,взагалі,закралась така думка,що хто попадає у Раду...просто заражаються таким собі короновірусом. Зібрати б усіх циніків,погрузити на стару баржу і втопити в самому непрохідному болоті,щоб ці віруси не повилазили.Ще б вам дещо сказала але ви настільки жорстокі та тупі,що не дойде.
Loading...