Черги на кордоні: сотні заробітчан намагаються потрапити до України

20.12.2021 10:00 1132 0
Черги на кордоні: сотні заробітчан намагаються потрапити до України

 На одному із КПП на Закарпатті утворилися черги на кілька кілометрів. Тож крім прогнозованих черг з вантажівок, які вже з початку грудня можна побачити за кілька кілометрів до КПП «Ужгород – Вишнє Немецьке», кілька днів спостерігаються й черги з сотень легкових автомобілів. Якщо з українського боку все спокійно, то зі Словаччини автомобілі чекають перетину кордону більше 10 годин. А на пункті пропуску «Малий Березний – Убля», який також розташований на українсько-словацькому кордоні черги розтягнулися на 3 км.

 

Пояснення таким заторам дала закарпатська митниця, яка й попросила громадян оминати КПП «Ужгород-Вишнє Немецьке» через ремонтні роботи. Відповідне звернення опублікували на офіційній сторінці митниці у Фейсбук.

«У зв’язку з обмеженням пропускної спроможності на пасажирській ділянці міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ужгород – Вишнє-Нємецьке», 18 грудня сформувалася велика черга у напрямку на в’їзд до України. У грудні – січні 2021 – 2022 років на даному переході розпочалися об’ємні роботи реконструкції з укладанням нового дорожнього покриття.

Просимо громадян це врахувати та, при можливості, обирати інші пункти пропуску, зокрема, з боку Словаччини – «Малий Березний – Убля» та пішохідний «Малі Селменці – Великі Селменці», з Угорщини – митні пости «Тиса», «Лужанка» та «Вилок». Орієнтовний термін обмеження пропускної спроможності транспортних засобів – 2 місяці», – зазначають у митниці.

 

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...