Через пандемію Польща змінила правила перетину кордону та в'їзду в країну

30.03.2021 12:57 352 0
Через пандемію Польща змінила правила перетину кордону та в'їзду в країну
Влада Польщі планує ввести вимогу про пред’явлення негативного результату на коронавірус при в’їзді в країну на всіх кордонах. Влада Польщі планує цього тижня запровадити вимогу про пред’явлення негативного результату на коронавірус при в’їзді в країну на всіх кордонах. Про це заявив в ефірі телеканалу TVN24 міністр охорони здоров’я республіки Адам Недзельський.
«Прикордонна охорона каже, що їй потрібно як мінімум 48 годин, щоб досягти оперативної готовності на окремих прикордонних пунктах. Тому, я думаю, що до кінця тижня це відбудеться», — сказав міністр, підкресливши, що тест перевірятимуть як на західному, так і на південному кордонах республіки.
За його словами, в разі відсутності тесту громадянин, який в’їжджає в республіку, вирушить на 10-денну ізоляцію. Нагадаємо, торік з березня через коронавірус Польща закрила в’їзд в країну з держав, що не входять в ЄС, без гострої потреби. Потрапити в республіку можуть тільки іноземці, які є подружжям або дітьми польських громадян або перебувають під постійною опікою польських громадян, іноземці, які мають право на постійне або тимчасове проживання на території республіки, право на роботу або навчання в країні, а також представники дипломатичного корпусу та члени їхніх сімей. Всі, хто приїздить до Польщі не на особистому автомобілі повинні проходити 10-денну ізоляцію. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Київщині коронавірус забрав життя подружжя: сиротами залишились 13 дітей Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...