Через незакінчену реформу, в Україні можуть виникнути проблеми з осінніми місцевими виборами

16.07.2020 12:54 148 0
Через незакінчену реформу, в Україні можуть виникнути проблеми з осінніми місцевими виборами
З проведенням місцевих виборів восени можуть виникнути складності, оскільки в Україні не завершена адміністративно-територіальна реформа.
“Проєкт постанови про створення і ліквідацію районів фактично передбачає значне укрупнення районів, що буде істотно впливати на здійснення окремих виборчих процедур при організації підготовки і проведення місцевих виборів”, – повідомила у Центральній виборчій комісії, пише Gazeta.ua.
Якщо рішення про створення нових районів не буде прийнято, потрібно буде вносити зміни до виборчого законодавства, оскільки на даний момент окремі нові громади відносяться до різних районів, що призведе до невизначеності з утворенням округів, організацією голосування, встановленням підсумків і результатів голосування в таких громадах і районах. У разі несвоєчасного прийняття законопроекту про вдосконалення Виборчого кодексу буде неможливою повноцінна підготовка до місцевих виборів 25 жовтня, оскільки подання кандидатур для формування територіальних виборчкомів триватиме з 26 липня по 5 серпня.
“З огляду на викладене, закликаємо Верховну Раду України якомога швидше врегулювати проблемні питання та створити якісну законодавчу основу для організації підготовки та проведення в Україні місцевих виборів 25 жовтня 2020 року”, – підкреслили в Комісії.
Читайте також: МІСЦЕВІ ВИБОРИ НА ЗАКАРПАТТІ ВІДБУДУТЬСЯ 25 ЖОВТНЯ
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...