Бронзовий призер Кубка України з паверліфтингу - студент УжНУ

10.12.2017 14:58 158 0
Серед представників сильної статі змагався й наймолодший учасник нашої команди, 20-річний студент економічного факультету УжНУ Максим Офіцинський, який тренується в університетській секції атлетизму, що діє на кафедрі фізичного виховання факультету здоров’я та фізичного виховання. У першій вправі – присіданні – наш силач успішно виконав усі три залікові підходи й у завершальному подолав 240 кг, що перевершує його особистий рекорд на 17,5 кг! У жимі лежачи також усі три спроби нашого студента були вдалі і йому підкорилися – 147,5 кг. У фінальній вправі – тязі – спортсмен послідовно підняв 220, 230 і 240 кг (правда, останню вагу двома голосами проти одного судді не зарахували) і з сумою триборства 617,5 кг став бронзовим призером у ваговій категорії до 83 кг. Відзначимо, що ці результати ужгородський майстер спорту показав без застосування спеціального екіпірування, оскільки його кубковий виступ відбувався в рамках підготовки до студентського чемпіонату світу з класичного паверліфтингу. У підсумку ж командного заліку збірна Закарпаття посіла друге місце серед чоловіків з-поміж 17 областей України. Медіацентр УжНУ