Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Брензович спростовує поширену від його імені заяву про підтримку Москалем угорців як політичний трюк

Останніми днями на багатьох угорських та українських порталах опублікували статтю, у якій поширюється неправдива інформація.

Народний депутат України Василь Брензович поширив через офіційний сайт Товариства Угорської культури Закарпаття заяву, якою спростовує оприлюднену деякими інтернет-виданнями новину, де від його імені стверджувалося, наче підтримка закарпатських угорців для Москаля було «лише політичним трюком, яким він хотів завоювати їхню прихильність».

Заява

Останніми днями на багатьох угорських та українських порталах опублікували статтю, у якій від мого імені пишеться наступне:

„Підтримка закарпатських угорців для Москаля було лише політичним трюком”. Хочу сказати, що згадане вище висловлювання не прозвучало в жодному інтерв’ю, угорська громада та Товариство Угорської Культури Закарпаття (ТУКЗ-КМКС) вдячні губернатору нашої області за співпрацю і за підтримку закарпатських угорців.

Ужгород, 10 лютого 2019 р.

Василь Брензович,
народний депутат України

Заяву можна почитати за посиланням:

Нагадуємо: Із 1 липня 2019 року, ужгородці які не обрали свого лікаря, будуть мати право лише на невідкладну медичну допомогу (ІНФОГРАФІКА)

Читайте також: Павлу Павлову попередньо оголосили підозру у скоєнні ДТП зі смертельними наслідками (ФОТО)

 

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...