Близько 50 учасників з різних куточків Тячівщини взяли участь у змаганнях з великого тенісу (ФОТО)

19.12.2018 11:49 178 0
Як йдеться у повідомленні на сайті "Карпатський об'єктив", серед наймолодших дівчат перемогу здобула Ангеліна Дан (2 – Валерія Дудла, 3 – Євгенія Балкова). З-поміж наймолодших юнаків не було рівних Давиду Прокопчуку (2 – Юстин Прокопчук, 3 – Іван Дебич). У середній віковій групі «золото» здобула Дарина Глібчук (2 – Валерія Гегедиш, 3- Артур Гепп). Серед найстарших учасників першість виборола Анастасія Григоренко (2 – Валерія Тютюник, 3 – Любомир Куцин).
"Цей турнір став особливим і навіть історичним, адже вперше в історії тячівського тенісу змагання проводилися у закритому приміщенні", - йдеться у повідомленні.
Кращі гравці турніру були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Нагадуємо, Якщо хворіти, то з комфортом: в обласному центрі відремонтували одне з відділень міської дитячої лікарні (ФОТО) Читайте також: На Закарпатті за останню добу горіли дві квартири та два житлові будинки: є жертви