"Били виключно по голові": у Мукачеві двоє молодиків напали на чоловіка, який невдовзі помер (ФОТО)

26.08.2021 16:25 19136 7
"Били виключно по голові": у Мукачеві двоє молодиків напали на чоловіка, який невдовзі помер (ФОТО)

Прикрий інцидент про який йде мова, трапився два місяці тому, про це повідомила сестра загиблого Магдалина на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

За словами дівчини на її брата напали двоє молодиків та жорстоко його побили, через численні удари по голові у потерпілого почалися сильні та регулярні головні болі, також він почав скаржитись на підвищений тиск. Тиждень тому брат Магдалини впав без свідомості та більше не прокинувся. Весь цей час рідні та лікарі боролися за життя хлопця, однак на жаль врятувати його не вдалося.
Сестра загиблого оприлюднила у мережі двох чоловіків, яких звинувачує у смерті свого брата, адже вона впевнена, що це сталося в наслідок побиття.

Поховають 34-річного мукачівця у суботу. Попрощатися із загиблим можна буде завтра о 14:00 по вулиці Червоногірна, 50.

Речниця Нацполіції Закарпаття Ганна Дан повідомила редакції Перший.com.ua, що два місяці тому до поліції звернулися із заявою про побиття, тоді потерпілому назначили судово-медичну експертизу, після чого було відкрите кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст. 125 КК, за нанесення легких тілесних ушкоджень. Наразі встановлюють наслідковий зв'язок між смертю мукачівця та подій двомісячної давнини.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 7

Наташа

16 вер. 2021 р., 22:58
Артур, царство йому небесноє, ніколи не був наркоманом! І ніколи у нього не було ніяких проблем ні з ким. Прийшов полусліпий урод круги намотувати на мойці і йому зробили зауваження! І за це його ізбили полусліпий і його отчим! А Бог із палицьов не ходить! І вам брехливим уродам буде божа кара!

Друг

29 серп. 2021 р., 16:49
Які ви люди кончені !!!!! Таку грязь і брехню писати за Артура !!!!

Мукачівець

27 серп. 2021 р., 16:25
Експертиза показала " нанесення легких тілесних ушкоджень " , поліція затвердила провадження.
Легких , не важких .
Так найшли Артурчика з передозам на мойці , вродє звідти його і забрала скора допомога, чого Магдалинка не каже ??? Чого не каже , що він наркоман ?!?
Це всі в городі знають , який він заядливий нюхач.
Так що перед тим як обсирати людей , для начала узнайте всьо як є , а не зразу обливати грязю і прокльнами.

Занайома Могдушки

27 серп. 2021 р., 10:23
Краще б не розповсюджували сімейний бруд, всі добре знають що відбувалося в родині, і які Артур мав неодноразові стички, напишіть медичний висновок він помер не від побоїв!!! Стид Вам , горе в сім'ї а ви шукаєте винних в інших

Олександр

27 серп. 2021 р., 01:31
Дуже цікаво виходить , пройшло два місяці після так званого « побиття»
Просто так побили? Серйозно?) ви самі в це вірите?
Loading...