Безкоштовне розмитнення автомобілів в Україні

15.02.2020 22:50 381 5
Безкоштовне розмитнення автомобілів в Україні
Зокрема, “ліквідаторам” хочуть дати право на ввезення на митну територію України машин, з моменту випуску яких пройшло не більше 7 років, для власного користування із звільненням від оподаткування митними платежами. Така норма прописана у законопроекті №2277, який Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів порадив Верховній Раді схвалити за основу. При цьому, чорнобильці, які скористалися правом безкоштовного розмитнення автомобілів втрачатимуть право на безоплатне користування всіма видами міського та приміського транспорту в Україні. Зазначається, що право користуватися розмитненою безкоштовно машиною матимуть не лише самі “чорнобильці”, але й члени їх родин (батьки, чоловік або дружина, діти, включаючи усиновлених). Нікому іншому передавати права на керування транспортним засобом не можна – хіба що за умови присутності власника.
Автори законопроекту вважають, що "таке нововведення дасть змогу суттєво зменшити соціальну напругу в суспільстві, що викликана неможливістю з боку держави швидко забезпечити транспортними засобам безоплатно або на пільгових умовах осіб з інвалідністю з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до I та II категорій".
ДЖЕРЕЛО Нагадуємо, В Україні запустили онлайн-сервіс розмитнення автомобілів Читайте також: Як розрахувати у скільки обійдется розмитнення авто (КАЛЬКУЛЯТОР)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
 

Теги: Митниця
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 5

Валентин

1 лют. 2021 р., 15:17
Де той бидний ликвидатор найде кошти на 7ричний авто з пенсиею в 2000 гривен.Хочаб хватило на 15 ричний.То можуть ти ликвидатори яки Чорнобиль в очи не бачили

Васян

5 груд. 2020 р., 06:24
Не путайте ліквідаторів справжніх героїв, з аватарами ато, які тільки потримати зброю і кричать давай мені пільги, гамна вам ідіть працюйте!

Віктор

16 лют. 2020 р., 16:49
Ветерани Афганістану теж не проти безплатного розмитнення.

Андрій

16 лют. 2020 р., 11:38
Тепер як тих ліквідаторів залишилося мало то почали думати за розмитнення для ліквідаторів. Раніше треба було робити. + до того в нас є ще воїни-герої АТО!

Ато

16 лют. 2020 р., 11:07
Чому для учасників Ато не зробити,такі умови?
Loading...