Головна » Життя

Берегівськи жінки «троянди» влаштували благодійний вечір

Очільник цього жіночого громадського об’єднання Діана Макук разом зі своїми однодумцями зробила все, щоб цей вечір пройшов на високому рівні

Цього разу мета цього заходу, він відбувся вже за традицію в приміщенні Закарпатського угорського інститути ім. Ференца Ракоці ІІ, – допомогти дітям, яки виховуються в соціально незахищених сім’ях. Очільник цього жіночого громадського об’єднання Діана Макук разом зі своїми однодумцями зробила все, щоб цей вечір пройшов на високому рівні, цікаво, не заангажовано у доброму настрою. До слова, жінки – «троянди» успішно співпрацюють з Мальтійською службою допомоги, яка покликана полегшувати життя нужденним. І це не випадково, адже у Берегові, як відомо, її очолює чоловік пані Макук.

ruzsa2

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Крім підтримки нужденників та соціальних установ, зокрема, була надана допомога Берегівській школі-інтернат, ця жіноча громадська організація організовує різноманітні акції для впорядкування нашого прикордонного міста. І до цього часу центр міста прикрашають кущі троянд, які носять ім’я відомих уродженок Берегова: Шарі Федак, Ганни Горват, Марії Гулачі… Можна на сто відсотків зголоситися з думкою одного з поважних гостей балу, що ця особлива жіноча спілка, яка випромінює добро, віру, гармонію та мир. А від себе додам крилатий вислів: «Провісниця щастя – неперевершена квітка троянди».

Валерій Разгулов

Джерело: Перший кабельний

Реклама