Батько віддав свій кисень синові, а сам помер від COVID-19: волонтерка звернулася до влади

18.11.2020 19:08 1221 0
Батько віддав свій кисень синові, а сам помер від COVID-19: волонтерка звернулася до влади

В одній із районних лікарень батько помер, віддавши свій кисень хворому сину, який також хворів на COVID-19

Про це інформує волонтерка Дана Ярова на своїй сторінці у фейсбуці, передає “Це моя Україна“. Волонтерка зазначила, що коронавірус був в обох пацієнтів і кисень кожному з них давали всього на 15 хвилин на день.
“Батько відмовився від своїх 15 хвилин на день на користь сина. Батько помер, сина продовжують лікувати. Тільки от не знаю, за померлого батька йому дають ще 15 хвилин кисню або вже ні”, – написала вона.
Дана Ярова, яка сама пережила важку форму COVID-19, розповіла про свої відчуття під час хвороби:
“Хто не пережив ознаки задухи під час ковіду, не зрозуміє. І я начебто як спокійно до них ставилася, і в мене був концентратор, але на підкірці все одно цей моторошний страх, що наступного разу ти можеш не вдихнути. Я задихалася настільки, що не могла розмовляти. І ще раз, це я була з концентратором. А тепер уявіть людину, яка задихається добу, і їй на 15 хвилин дають подихати киснем. 15 хвилин на добу!!!!! Це, с*ко, просто гестапо, Освенцим у чистому вигляді… Ви, с*ко, влаштували геноцид. Дійсний геноцид нації”, – заявила вона, звертаючись до влади.
Волонтерка також розповіла про те, що проблемою закупівлі кисневих концентраторів займається волонтерка Леся Литвинова.
“Лесі знову дуже потрібні гроші на концентратори. Леся знову рятує тих, кому в лікарнях дають довідки: “Такий-то потребує кисню”. А родичам кажуть: “Шукайте, де хочете”. Ось “де хочете” – це у Лесі”, – зазначає вона.
Дана Ярова закликала всіх допомогти в закупівлі необхідного медобладнання:
“І це найкраще, що ви можете зробити на сьогодні. Адже ми ще навіть не вийшли на плато стабілізації зростання захворюваності. Ми тільки ростемо”.
Волонтерка звинуватила українських політиків у геноциді нації Читайте також: Міністр Кaбміну Oлег Немчінoв, зaявив, щo якщo місцеві рaди будуть пoрушувaти кaрaнтин, тo нa зaснoвників будуть нaклaдaтися штрaфи https://pershij.com.ua/meriv-buntariv-karatymut-za-ihnoruvannia-karantynnykh-obmezhen-miskykh-holiv-pochnut-shtrafuvaty/  Будьте в курсі зПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...