Батьків-вихователів та прийомних батьків навчали закарпатські ювенали

21.09.2018 14:53 15 0
Батьків-вихователів та прийомних батьків навчали закарпатські ювенали
Як повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області, вчора, 20 вересня,  на базі Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Закарпатської обласної державної адміністрації відбулося тренінгове заняття для батьків-вихователів та прийомних батьків. У заходах взяв участь начальник сектору ювенальної превенції поліції Закарпаття Андрій Курта. Підполковник поліції роз’яснив слухачам деякі аспекти законодавства України, які спрямовані на захист прав дітей, які виховуються у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу. Також розповів про адміністративну та кримінальну відповідальність у випадку їх порушення.
"Окремою темою для діалогу стало питання нормативно-правового забезпечення захисту дітей від усіх видів насильства. Начальник сектору ювенальної превенції Андрій Курта розповів про відповідальність дорослих у випадку жорстокого поводження та насильства над дітьми у сім’ях", - йдеться у повідомленні правоохоронців. 
Крім того, зазначається, що підполковник поліції розповів про новий спільний з Київстар соціальний проект «Пошук дітей». Нагадаємо, що з 14 вересня кожен житель області може допомогти батькам швидко повернути неповнолітнього у родину.

Нагадуємо, З ужгородцями поспілкується полковник Іван Пеняк

Читайте також: На Мукачівщині та Свалявщині поцупили силовий кабель

 
Теги: Поліція
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...