Батьки 6-річного хлопчика розповіли, як дитина загубилася на Говерлі

15.08.2021 18:45 1911 0
Батьки 6-річного хлопчика розповіли, як дитина загубилася на Говерлі

У Карпатах на горі Говерла в суботу, 14 серпня, загубився 6-річний хлопчик Олексій Стефанцов. Його батьки пояснили обставини такого інциденту.

Про це повідомили вони "Суспільному Карпати".

За словами матері хлопчика Мар'яни Стефанцівой, на Говерлу йшли її сестра з чоловіком, мамою і двома дітьми Мар'яни, а також сином сестри. Батьки Олексія тоді ще їхали в Яремче, планували відправитися на наступний день, тому що спізнювалися.

 

"І в дорозі сестра каже, що вона з дітьми відірвалася вперед, а наша мама з молодшим сином - позаду, їм важче було йти. Звичайно, було дуже багато людей. Одні піднімалися, інші - спускалися. Загубитися серед людей було легше, ніж просто в лісі. мама кликала Альошу, час від часу він повертався, а потім втік вперед, хотів наздогнати старшого брата, а вже в якийсь момент вона його не побачила ", - розповідає мама хлопчика.Коли Олексій так і не відгукнувся, то бабуся почала питати у перехожих про нього."Хтось казав, що бачив, як саме він спускається, але де Олексій - невідомо. Час шукали та вже тоді викликали рятувальників", - сказала Мар'яна.

Сина Стефанцівих шукали всю ніч, але поки не знайшли. Батьки заспокоюють себе тим, що Олексій комунікабельний, тому, можливо, хтось побачив хлопчика і допоміг. До того ж він займається спортом, їздить на змагання і не боїться дикої природи."Особливість моєї дитини - коли він образиться, то його не докличешся, він буде мовчати та не відгукнеться. І може він образився на кого, тому так. Але я вже не знаю, що думати", - додала його мати.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...