Банк пояснив, чому не розглядають заяву мешканців одного з мікрорайонів Ужгорода

20.06.2018 07:27 46 0
Банк пояснив, чому не розглядають заяву мешканців одного з мікрорайонів Ужгорода
У мікрорайоні Шахта – три обласні медичні заклади, де лікуються хворі з усієї області. І коли виникає необхідність зняти кошти, то до найближчого банкомату потрібно добряче пройтися, адже в районі не має жодного. Жителі мікрорайону Шахта та пацієнти лікарень не розуміють, чому в такому великому районі не має жодного банкомату.
«Уже добрих років чотири в нашому мікрорайоні немає банкомату. До найближчого –півгодини. Коли виникає потреба зняти кошти, доводиться їхати у місто », - розповідає пані Тетяна. «Насправді, це дуже незручно. Особливо людям, які лежать у лікарні. Коли терміново потрібні кошти на ліки, а гроші на картці – люди їдуть аж у місто для того, аби вибрати потрібну суму», - каже пан Василь.
У прес-службі банку повідомляють, що банкомат ліквідували через його нерентабельність. Найближчий ж знаходиться на площі Корятовича. Також, готівку можна знімати з рахунків у всіх банкоматах українських банків.  Громадяни мають можливість зайти на сайт банку й подати електронне прохання, щоб у районі встановили банкомат.
«У банку наразі зафіксовані заявки клієнтів про відсутність банкомату. Проте, через нестачу обладнання - спочатку беруться до уваги найбільш затребувані місця (густонаселені пункти і немає ніяких банкоматів тощо), а вже потім розглядаються заявки за чергою. ПриватБанк завжди враховує побажання клієнтів, тому кожен може залишити заявку з пропозицією на нашому сайті», - коментує прес- секретар банку Ольга Капітан.
Марія Кочмарь Нагадаємо, як повідомлялося раніше, квочковий джекпот: що знаходять в лісі закарпатці (ФОТО) Читайте також: наслідки градобою та перспективи органічного садівництва на Закарпатті (ВІДЕО)

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...