Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Балога очолить виборчий штаб Гриценка?

Віктор Балога керуватиме передвиборчою кампанією кандидата в президенти Анатолія Гриценка - джерела

Як стало відомо з достовірних джерел журналістам pershij.com.ua, закарпатський нардеп – Віктор Балога зустрічався з кандидатом на посаду президента Анатолієм Гриценко. Під час перемовин Віктору Балозі запропонували очолити передвиборчий штаб. Тож, вочевидь, кампанія з просування одіозного політика опиниться в руках людини, яка втратила позиції в краї, але намагається втриматись на плаву. За поки непідтвердженою інформацією Балога-старший дав згоду працювати на  Анатолія Гриценка.

Як повідомляє «112 Україна» , українські політики – глава “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко, народний депутат і лідер партії “Народний контроль” Дмитро Добродомов і лідер партії “Єдиний центр” Віктор Балога прийняли принципове рішення про політичну співпрацю в рамках загальної політичної платформи “Народна довіра” і розподілили обов’язки в рамках підготовки до участі в президентських виборах. Про це “112 Україна” повідомили відразу кілька поінформованих джерел.

За результатами домовленостей, Віктор Балога став головою виборчого штабу кандидата на пост президента України Анатолія Гриценка, а Дмитро Добродомов замкнув на собі керівництво виборчою кампанією, включаючи підготовку програми, медійне наповнення і загальну ідеологію проекту.

Нагадаємо, Віктор Медведчук поки що не збирається йти в президенти

 

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...