Автомобільний тур Карпатами, Закарпаття (ФОТО)

13.04.2022 15:28 1633 0
Автомобільний тур Карпатами, Закарпаття (ФОТО)

Подорож Україною автомобілем - один із найбільш захоплюючих і водночас найекстремальніших видів розваг. Туристи, що подорожували країною, скажуть, що найкращий час для знайомства з нашою країною та насолоди природою – весна та літо. Тому плануйте розумний маршрут та вибирайте безпечний автомобіль із хорошими шинами. Попереду грунтові дороги упереміш з асфальтом, гірські серпантини та часта зміна погоди.

І не турбуйтеся, якщо у вас відсутній власний автомобіль, компанія з прокату автомобілів BLS з радістю допоможе вам орендувати авто у Львові https://bls.ua/ua/orenda-avtomobiliv-u-lvovi. Переваги подорожей автомобілем незаперечні. Ви можете перебувати в будь-якому місці призначення без обмежень часу. Ви можете вибрати свій автомобільний маршрут Карпатами, де зупинитися і як довго пробути.

Закарпатська область та українські Карпати – ідеальні місця для автомобільних турів. Ваш маршрут допоможе вам провести приємну відпустку. Нижче ми покажемо вам кілька найпопулярніших маршрутів, які туристи називають найцікавішими.

Ужгород - Мукачево - замковий маршрут у Карпатах

Карпатський маршрут починається в Ужгороді, місті, відомому на всю країну своїми вишневими деревами, що цвітуть щовесни.

Фортеця Ужгорода, яка зараз є музеєм, була збудована ще у 11 столітті. Довгий час він належав династії італійських графів, які залишили по собі як гарний замок, а й химерну легенду. Згідно з легендою, дочка графа була ув'язнена в замку, тому що закохалася в людину, яка хотіла захопити фортецю, і погодилася їй допомогти. Тепер її дух бродить по замку ночами, шукаючи спокою.

Але це лише початок подорожі! Село Невицьке, всього за 11 км від міста, - наша наступна зупинка.

На особливу увагу заслуговує найстаріший замок Закарпаття, відомий як резиденція Поган-діви. Він розташований у вулканічному кратері та славиться жорстокістю своєї господині. Анна - одна з представниць вищезгаданої італійської династії - мала особливу ненависть до молодих дівчат, вбиваючи і приносячи їх у жертву. Хоча замок знаходиться в руїнах вже більше століття, він, як і раніше, приваблює містиків та любителів гострих відчуттів. За п'ятдесят кілометрів від Невицького знаходиться місто Мукачеве, третій пункт на маршруті.

Мандруючи Закарпаттям, слід пам'ятати, що дороги тут залишають бажати кращого, хоча дорога з Ужгорода до Мукачевого перебуває у відносно хорошому стані. Проте досвідченим водіям рекомендується вибирати позашляховик. Такий автомобіль не тільки забезпечить вам комфортну їзду, але й тим, хто вважає за краще розбивати табір на ніч.

Назва Мукачево походить від слова "вигаданий". Величезний триповерховий замок Паланок примітний своїми тюремними підвалами, камерами тортур та незліченними історіями про нещасне кохання та честь. Місто Чинадієво, розташоване всього за 10 км від Мукачево, є наступною зупинкою на маршруті.

Чинадіївський замок. Тут ви зможете побувати в гостях у сучасного феодала та відчути себе справжнім дворянином. Замок був збережений з особливою атмосферою старовини та романтики, зберігаючи всі традиції та моду. Фортеця з її таємними ходами відкрита для відвідувачів вдень та вночі, тут проводяться екскурсії та інші розваги.

Природа та краса Карпат

Патріотичні настрої збудили інтерес українців до своєї батьківщини. Насамперед, Карпати можуть запропонувати туристам все: автентичну культуру, гарні гори, кришталево чисті озера, смачну місцеву кухню та розвинену мережу доріг. До всіх місць, які запам'яталися, можна дістатися машиною. Ось і ще одна подорож, яку потрібно спланувати. Зі Львова.

Водоспади та мертві озера на річці Кам'янка. Ми зупинимося в заповіднику "Сколівські Бескиди", який знаходиться за 1,5 години їзди від Львова. (близько 110 км). Головне - не пропустити поворот із вказівником, що веде до заповідника. Водоспад є одним із найкрасивіших місць у Карпатах. Щоб побачити Мертве море, потрібно пройтись ним пішки. Цікаво, що вода в цій водоймі вугільно-чорного кольору. Тут висока концентрація сірководню, тому неможливо зловити рибу.

Маршрут автомобільного туру "Галопом по Карпатам".

Львів - Мукачево - Хуст - Міжгір'я - Колочава - Лахов - Буковель - Яремче - Шешори - Коломия - Івано-Франківськ - Львів: такий автотур можна назвати " галопом по Карпатам". Це правда, мета - побачити якнайбільше за дуже короткий проміжок часу.

  • Відстань від Львова до Мукачевого складає 227 кілометрів. Ви можете дістатися туди одразу, або дорогою познайомитися зі Сколе, Свалявою та Чинадієво. Ви можете прогулятися старим Мукачевим, спробувати місцеву кухню і знайти хороше, але економічне житло.
  • З Мукачево можна поїхати у напрямку Берегово, Виноградова та Хуста, а якщо у вас багато часу, то можна поїхати до Ужгорода, найменшого обласного центру України, а потім далі до гір. Мукачево-Ужгород – 40 км, Мукачево-Хуст – 64 км.
  • Приблизно через 350 км ви потрапляєте у приємне гірське повітря та тишу. Мальовничий ландшафт Закарпаття, де гори чергуються з глибокими урвищами, драматичними річками, струмками та водоспадами, ідеально підходить, якщо ви можете їхати складними дорогами без дощу.
  • Після ночівлі в Міжгір'ї ви зможете відпочити протягом ночі, перш ніж вирушити до знаменитого озера Синевир та Колочава з його унікальним музеєм.
  • Відвідування Буковеля - чудова ідея для літньої та зимової пригоди.
  • Шешори, Коломия, Івано-Франківськ - ельфійський світ Карпат, річок та водоспадів.

Село Карпати, розташоване за 8 км від Чинадієво, є останньою зупинкою на шляху до замку. Мисливський замок Шенборна – це те, що приваблює відвідувачів села. Тут переплітаються міфологія, астрологія та арифметика. Приємний парк, справжній фонтан молодості на території, розплідник для оленів – все це пропонується відвідувачам та гостям усамітнення, розташованого у графських покоях. До речі, у замку стільки ж вікон, скільки днів на рік – 365 днів.

Львів - Урич - Розгірче

Маршрут розпочинається у Львові. Село Урич знаходиться в 90 км від міста. Варто відвідати стару фортеця Тустань, відому в народі як "сплячий дракон". Гострі скелі фортеці були колись митним пунктом на соляній дорозі.

Через 55 кілометрів по неякісних, але мальовничих дорогах ви досягнете села Розгірче. Християнський православний монастир у скелях розташований у стародавніх печерах та датується періодом до нашої ери. У минулому існували язичницькі ритуали.

Кінцевим пунктом другого маршруту є село Бубнище, яке знаходиться за 45 кілометрів від Розгірче. Піша або кінна прогулянка місцевими скелями Довбуша зарядить вас енергією на довгий час. Місцеві жителі стверджують, що скелі, що утворилися дома тектонічного розлому, зцілюють, " співають " і навіть " чують думки " .

Скелі Довбуша. Ця дорога веде до Івано-Франківської області, Болехівського району. Валуни з найцікавішими утвореннями, досягають 50 метрів. У скелях є печери, які зливаються із фортецею. Насолоджуйтеся краєвидами та побалуйте себе місцевими стравами у придорожніх тавернах.

Вулкан Старуня. Це єдиний діючий вулкан у нашій країні. Неподалік села Надвірне треба з'їхати з дороги за вказівником Старуня. Ви поїдете туди ґрунтовими дорогами. Нагорода за цю поїздку – грязьовий вулкан. Він відомий як твір людини та природна пам'ятка одночасно. Наприкінці дев'ятнадцятого століття нафту стали видобувати у західній частині країни. Сьогодні ґрунтові води проникають у занедбані нафтові свердловини, викликаючи окислення нафти. Все це призводить до виділення теплової енергії, яка підживлює вулкан.

Озеро Синевир. Займає почесне місце у мандрівників. Його параметри – 989 метрів над рівнем моря, площа 4-5 гектарів, а глибина води в деяких місцях досягає 24 метрів. Історія озера вражає. Як це часто буває, це трагічне кохання Синь, дочки графа, до Вира, бідного пастуха. З різними інтерпретаціями та різними емоціями, місцеві жителі із задоволенням розкажуть вам про це. А поки що насолоджуйтесь краєвидами та вдихайте чисте повітря. Ви можете залишитися тут у вихідні.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!