Авто, житло, камери і станції: відомо, чого бракує поліції Закарпаття

15.01.2020 13:13 103 0
Авто, житло, камери і станції: відомо, чого бракує поліції Закарпаття
Серед іншого, у звітах вказано і нагальні потреби поліції, а також імовірні шляхи вирішення існуючої проблематики. Як зазначається у звітах керівників, основними потребами поліції на місцях є: - Укомплектування наявних вакантних посад у відділах поліції - Вирішення питання забезпечення житла для сімей співробітників поліції - Збільшення кількості камер відеоспостереження у населених пунктах краю, в тому числі таких, які мають функцію розпізнання номерних знаків транспортних засобів - Підвищення кваліфікації працівників поліції у сфері протидії Інтернет, банківським та телефонним шахрайствам, а також навичок працівників поліції з питань безконфліктного спілкування з населенням - Забезпечення автотранспортом, а також паливо-мастильними матеріалами наявного службового автотранспорту - Створення та облаштування поліцейських станцій у віддалених населених пунктах - Виділення земельних ділянок для для розміщення на них спеціальних майданчиків для зберігання транспортних засобів - Вирішення питання для забезпечення працівників відділень мобільними телефонами, комп’ютерною технікою,багатофункціональними пристроями Водночас, очільники більшості відділів поліції краю зазначають і шляхи вирішення цих проблем. Серед іншого, пропонують звертатись по допомогу до місцевих рад, провести робочі зустрічі та наради з органами місцевого самоврядування, з метою вирішення питання щодо виділення коштів для потреб поліції, організовувати навчання і тренінги та, навіть, залучати допомогу громадських організацій. Не бачать шляхів вирішення вказаної проблематики, згідно зі звітами, лише начальники  Дубівського відділення поліції, а також Рахівського ВП і Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області. Разом із цим, слід зауважити, що у звітах керівників поліції міститься інформація щодо кількісного складу персоналу поліції, повідомлень від громадян,стану безпеки на дорогах краю, а також безпеки громадян в оселях і на вулицях міст та населених пунктів, зброї, наркотиків та щодо інших напрямів діяльності правоохоронців. Приділено увагу і питанням безпеки дітей та насильства у сім’ї.
До уваги читачів сайту "ПЕРШИЙ.com.ua" публікуємо інформацію зі звітів керівників ВП про потреби поліції Закарпаття у розрізі окремих відділів:
У повному обсязі зі згаданими звітами можна ознайомитись на офіційному сайті Нацполіції в Закарпатській області за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Підготувала Саша Клімова

Нагадуємо,  “Займись ділом, а не лякай людей поночі в дурацькому костюмі”: ужгородку не на жарт налякали вночі Читайте також: Хлопчик, народжений 12-річною мамою із Закарпаття, чекає на всиновлення (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Теги: Поліція
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...