Австрія пішла на локдаун: з 22 листопада українським туристам не дозволено відвідувати країну

22.11.2021 14:17 689 0
Австрія пішла на локдаун: з 22 листопада українським туристам не дозволено відвідувати країну

На території Австрії відсьогодні діє загальнодержавний карантин для всіх категорій громадян, як вакцинованих, так і невакцинованих. Закриваються готелі, хостели, торгові центри і заклади харчування, тому поїздки з туристичною метою стають неможливими.

Про це повідомляє посольство України в Республіці Австрія.  

Потрапити до Австрії зможуть тільки українці, які мають поважні причини для в'їзду.  Такими визнають відвідування родичів, лікування, сімейні обставини, службові поїздки, весілля та похорони.

При цьому в’їзд на територію країни без карантину можливий із сертифікатом про повну вакцинацію однією з визнаних у Австрії вакцин:

  • Comirnaty (INN) від BioNtech/Pfizer 
  • Vaxzevria COVID-19 Vaccine AstraZeneca / Covishield від Serum Institute of India 
  • COVID-19 Vaccine Janssen від Johnson & Johnson 
  • mRNA-1273 Covid-19 Vaccine від Moderna 
  • Sinopharm / BIBP SARS–CoV-2 Vaccine (Vero Cell), Inactivated, Sinovac-CoronaVac vaccine

Остання доза вакцини повинна бути зроблена більше ніж за 14 днів до в’їзду.

Довідка про одужання після захворювання на COVID-19 за останні 180 днів також дасть змогу уникнути карантину. Документ має бути оформлений англійською або німецькою мовами. У посольстві наголошують, що медична довідка про наявність нейтралізуючих антитіл не вважається доказом перенесеної хвороби.

Австрійська сторона визнає українські сертифікати вакцинації та одужання у додатку “Дія”, паперові сертифікати з порталу “Дія” з QR-кодом та паперові свідоцтва від сімейного лікаря, якщо вони оформлені виключно англійською або німецькою мовою із зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Перетнути кордон із Австрією з поважних причин можна буде і з негативним результатом тесту на коронавірус. У цьому випадку необхідно провести також онлайн-реєстрацію подорожі та пройти після в’їзду 10-денний карантин. Ізоляцію можна скоротити до 5 днів, пред'явивши повторний негативний тест.

Підлітки віком від 12 до 18 років, які в’їжджають разом із вакцинованими дорослими, потребують тест, однак не підлягають карантину. 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...