Аромат парфумів і характер: який існує зв’язок

27.09.2021 11:55 303 0
Аромат парфумів і характер: який існує зв’язок

Навіть якщо жінка рідко користується парфумами, флакончик запашної рідини у неї де-небудь точно зберігається. Часто їх підносять у подарунок – але, вибираючи парфуми для когось іншого, легко не вгадати з запахом. Тим часом, улюблений аромат може багато що розповісти про особистість.

Чомусь, прогулюючись магазинами на кшталт Брокард, ми помічаємо, що одні запахи могли б вдихати безкінечно, а від інших з’являються неприємні відчуття у шлунку. Ця симпатія чи антипатія несвідомі. Звісно, є періоди, коли сприйняття запахів кардинально змінюється (деякі захворювання, вагітність), проте за звичайних обставин любов до певних ароматів часто пов’язують з психологічними типами.

Екстраверти. Оптимістичні, комунікабельні, активні, готові йти на ризик особистості віддають перевагу свіжим, цитрусовим, квітковим ароматам. Вони несуть з собою легкість і певну безтурботність. Такі особи здатні розвеселити будь-яку компанію, та водночас не бояться обставин і завдань, що вимагають швидких рішень та дій.

Інтроверти. Наодинці зі своїми думками вони почуваються набагато краще, ніж на багатолюдній вечірці. Інтроверти вміють спілкуватися, але мають потребу час від часу «відключатися» від зовнішнього світу. У житті прагнуть стабільності і спокою. Їм можуть подобатися східні аромати.

Емоційно мінливі. Такі люди схильні до сильних переживань; почуття у них домінують над розрахунком. Часом вони активні і повні рішучості, часом замислені і тихі. Їм підходять альдегідні, квіткові аромати.

Емоційно мінливі екстраверти. Життєрадісні, але їх легко зачепити. Часто приймають імпульсивні рішення, моментально реагують на все, що відбувається, прагнуть отримати максимум задоволення від життя. Їм сподобаються альдегідні, мускатні, східні запахи.

Емоційно мінливі інтроверти. Гарячкова діяльність виводить таких людей з рівноваги. Вони прагнуть спокою і безпеки, детально планують все заздалегідь. Постійній роботі з середньою зарплатою віддадуть перевагу перед високооплачуваним, але тимчасовим проектом. Люблять солодкі, східні, квіткові аромати.

Емоційно стабільні екстраверти. Таких називають сильними особистостями. Вони не копаються у минулому, знають, чого хочуть від майбутнього і беруть на себе відповідальність за теперішнє. Енергійні і впевнені у собі, внутрішнє світло, яке йде від них, притягує інших людей. Їхні аромати – шипрові, квіткові, східні.

Емоційно стабільні інтроверти. Завжди шукають внутрішньої рівноваги, хоча легко вона не дається. У спілкуванні рідко підпускають людей близько, за винятком найбільш довірених осіб. Уважні до дрібниць, прагнуть певного визнання і становища у суспільстві. Їхні аромати – альдегідні, сухі, альдегідно-квіткові.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...