Аеропорту в Мукачеві бути: держава виділила 30 млн гривень на будівництво

19.08.2020 15:35 1328 2
Аеропорту в Мукачеві бути: держава виділила 30 млн гривень на будівництво

Кабінет міністрів включив до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року проектування та будівництво аеропорту «Мукачево». За прогнозами обсяг необхідних фінансових вкладень у цей проект складатиме 30 млн грн.

Сьогодні, 19 серпня, на своєму засіданні Уряд схвалив постанову КМУ, про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.
“Ми продовжуємо підготовку до будівництва нового аеропорту в Мукачеві, який, без перебільшень, є вкрай важливим та очікуваним проєктом для всієї інфраструктури Закарпаття. Сьогоднішнім рішенням Уряд підтримав включення цього проєкту до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року”, - наголосив очільник Міністерства.
Відповідно до оновленої програми, прогнозні обсяги фінансування заходів з проєктування аеродрому в аеропорту Мукачева складатимуть близько 30 млн грн та будуть реалізовані за кошти, залучені під державні гарантії в рамках підготовки до Євро-2012. Заходи з проєктування термінального комплексу аеропорту складатимуть близько 25 млн грн та будуть впроваджені за кошти інвестора. Крім цього, відповідно до рішення Уряду, передбачається збільшити обсяги фінансування на 117,51 млн грн на завершення реконструкції аеропорту в Одесі. Це дозволить закінчити будівельні роботи та ввести оновлений об’єкт в експлуатацію. Читайте також: https://pershij.com.ua/u-mukachevi-rozshukuiut-vynuvattsia-dtp-foto/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 2

Вася

19 серп. 2020 р., 19:20
до чого тут Євро-2012

Йовжі

19 серп. 2020 р., 15:36
Ізясь будуть над головами літати.
Loading...