7 місяців безперервно хворіла на COVID: в Україні зафіксували новий унікальний рекорд

21.12.2021 19:55 1380 0
7 місяців безперервно хворіла на COVID: в Україні зафіксували новий унікальний рекорд

Представники Національного реєстру рекордів України зафіксували унікальний випадок. Жінка із Чернівців Юлія Драпата протягом семи місяців і 13 днів безперервно хворіла на COVID-19, – повідомляє «Варта 1» з посиланням на «Укрінформ».

Як розповіла керівниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова, «чернівчанка Юлія Драпата впродовж 7 місяців і 13 днів безперервно хворіла на Covid-19. Цей діагноз є підтверджений 15 аналізами, які зроблені в українських та німецьких лабораторіях. З медичної точки зору пояснення цій аномалії поки що немає. Але ми не називаємо це рекордом. У нас, як і в Книзі рекордів Гіннеса, є спеціальний розділ, який називається «Дивовижне поруч». Туди вноситься усе те, що викликає подив і що не має поки що на цю мить пояснень та потребує подальшого детального вивчення. Для того, щоб привернути увагу, в першу чергу, медиків до такої події, ми зробили публічну реєстрацію цього випадку».

За її словами, на цю мить немає якогось логічного пояснення, чому людський організм такий тривалий час не міг подолати цю хворобу і вона набула затяжного характеру, не викликаючи ніякої відповіді імунної системи.

Вперше жінка отримала діагноз COVID-19 ще 20 листопада 2020 року, а вилікувалася від цієї хвороби вже влітку цього року, коли отримала перший негативний тест.


«Наразі вона почувається добре, хвороба все-таки відступила. Але, звичайно, організм постраждав від такого тривалого перебігу. Йому потрібне адекватне відновлення», – додала керівниця Національного реєстру рекордів України.


Важкого перебігу цієї хвороби у пацієнтки не було, її не госпіталізували й лікувалася вона увесь час вдома під доглядом медиків.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...