5 найбільш високооплачуваних професій для жінок

05.09.2019 11:02 5770 0
5 найбільш високооплачуваних професій для жінок
Амелія Ергарт стала першою жінкою-пілотом, яка перетнула Атлантичний океан. Марія Кюрі відкрила два радіоактивні елементи, за що отримала Нобелівську премію. А Маргарет Гамільтон керувала розробкою бортового програмного забезпечення польоту на Місяць Тенденції сучасного світу вичерпують традиційні цінності. Жінки з кожним роком опановують усе нові професії. Незвичні для чоловіків, проте добре оплачувані та затребувані на ринку праці. Ми зібрали для вас 5 найбільш прибуткових професій для жінок, одна із яких може стати і вашим покликанням. (Для формування рейтингу ми використали медіану заробітних плат, розміщених на найбільшій в Україні базі відкритих вакансій Work.ua)  

Професіоналізм і дрібка фантазії

Веб-дизайнер – одна із тих професій, які сміливо крокують у майбутнє. Веб-дизайнер створює макети архітектури та візуальні обкладинки для сайтів. У цій сфері здебільшого працюють фрілансери – віддалено та з вільним графіком. Це чудовий варіант для тих, хто полюбляє подорожі, або навпаки – по вуха у сімейних турботах та може виділити для роботи усього кілька годин на день. Ключ до успіху – досвід, багата уява та терпіння для старту. Середня заробітна плата веб-дизайнера в Україні коливається від 10 до 17 тис грн.

Мистецтво вгадувати потреби споживачів

Маркетолог – той випадок, коли на ринку праці Ви продаєте не товар, а свої послуги та навички. Вам стане у нагоді вміння відчувати бажання своєї авдиторії, а відтак – правильно формувати рекламу та підвищувати товарообіг. Якщо Вам подобається працювати зі статистичними даними, Ви з легкістю можете стати маркетологом-аналітиком. До спектру обов’язків якого входить аналіз динаміки продаж та напрацювання висновків. Цими даними згодом оперує маркетолог-креативщик, у якого в душі горить ідейний вогник. Саме він працює над удосконаленням стратегії ребрендингу та просуванням рекламного продукту. Середня заробітна плата маркетолога в Україні складає 15 тис грн.

Гайда рятувати світ!

Яка жінка не бажає завжди виглядати красивою? Деякі готові проводити перед дзеркалом по кілька годин на день! А уявіть, що за навички правильного догляду за собою Вам ще і платять. У сфері естетичної медицини працюють косметологи. Важливо знати, без медичної освіти працювати лікарем-косметолог Ви не зможете. Однак, існують безліч курсів для освоєння професії косметолога-естетиста. Чимало людей вважають косметологію – альтернативою пластичній хірургії. Тому і жінок, які захочуть звернутися до кваліфікованого експерта з краси вистачає. Середня заробітна плата косметолога-естетиста в Україні складає 15 тис грн.

«Мати багато ключів до одного замка»

Однією з найпрестижніших професій сьогодення називають перекладача. Варіація можливостей не знає меж: переклад книг, статей, документів; робота з художніми текстами; синхронний переклад. Останній – найбільш оплачуваний. Професійних мовознавців чекають у туристичних та PR-компаніях, на міжнародних конференціях та презентаціях. Особливо роботодавці цінують знавців складних мов: китайської, арабської, угорської тощо. Ви можете працювати як у штаті, так і на фрілансі. Будьте уважні: чимало компаній займаються демпінгом (платять за послуги перекладачам значно менше за ринкову вартість). Така професія потребує неспинного навчання та наполегливості. Роботи багато, а професійних лінгвістів – обмаль. Середня заробітна плата перекладача в Україні – 16 тис грн.

Робота на висоті!

Зарплату стюардеси сміливо можна вимірювати у тисячах доларів. Але перш ніж потрапити на борт, необхідно пройти кількамісячні курси та підготуватися до співбесіди. Деякі авіакомпанії навчають у власних навчальних центрах. Після опанування теоретичної частини (посадові інструкції, уроки авіаційно-технічної бази), бортпровідниць навчають надавати першу медичну допомогу та діяти під час аварійних ситуацій на борту. У цій роботі важливознати іноземні мови та пам’ятати про вікові обмеження (здебільшого до 30-ти років). Якщо Ви добре володієте комунікаційними здібностями, витримкою, стресостійкістю та готовністю вчитися – ця робота для Вас! Заробітна плата бортпровідниці в Україні від 15-ти до 50-ти тис грн! Якщо ж вам більше до душі морська стихія, то можна знайти вакансії стюардеси на круїзному лайнері. При цьому необхідно укладати контракт на півроку і більше. А заробітна плата складе від 2 тис доларів. Це далеко не весь перелік доступних та добре оплачуваних професій для жінок. Однак за постулатами самодостатності та незалежності нерідко стоїть важка праця, понаднормові години, ретельна підготовка та фінансові затрати для старту. Дехто, звісно, обирає для себе роль турботливої мами та дружини. Та попри це, не варто забувати про власну самореалізацію. Також варто розуміти, що на будь-якій професії можна заробляти добре, якщо докладати більше зусиль. Майстер манікюру, попри всі стереотипні думки, маючи розширену клієнтську базу, може заробляти не гірше штатних працівників, які залежні від сталого фінансового показника. Запорука успіху – в амбіціях та прагненні жінок конвертувати свій невичерпний потенціал у прибуткову справу.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!