46 донорів здали понад 21 літр крові в Лікарні Святого Мартина
28.01.2026 13:25
807
0
Сьогодні, 28 січня, у Лікарні Святого Мартина відбувся День донора, на якому 46 небайдужих людей долучилися до важливої справи та здали кров.
Кожен донор здав по 470 мл, тож загалом було зібрано 21 літр 620 мл донорської крові.

У Лікарні Святого Мартина наголошують, що донорська кров є життєво необхідною для пацієнтів під час операцій, лікування важких захворювань та в екстрених ситуаціях.


Читайте також:
Теги:
Новини закарпаття
Поділитись :
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:
Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Останні новини
-
18:01 24 червняЗемельна афера на понад 9 млн грн: на Закарпатті посадовцю сільради повідомили про підозру43 0
-
16:45 24 червняСерце зупинялося кілька разів: в Ужгороді медики врятували 38-річну пацієнтку64 0
-
15:20 24 червняІршавщина втратила захисника: загинув військовослужбовець Ігор Скогорева із села Білки75 0
-
13:39 24 червняНа Закарпатті підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи95 0
-
11:43 24 червняТрагічне завершення пошуків: на Закарпатті знайшли тіло 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси305 0
-
10:52 24 червняУ Берегові 80-річний чоловік зламав стегно після падіння у власному будинку106 0
-
10:16 24 червняКористувачів «Резерв+» попередили про тимчасову недоступність деяких функцій259 0
-
09:40 24 червняНа митному посту «Вилок» вилучили майже 100 радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн224 0
-
09:09 24 червняДо +28°, хмарно, без істотних опадів: якою буде погода на Закарпатті 24 червня175 0
-
20:58 23 червняУ Мукачеві зупинили нетверезого водія ВАЗ із 2,33 проміле алкоголю368 0
-
20:12 23 червняНаслідки негоди: сильний вітер повалив дерева на будинки та дороги в Ужгороді й Виноградові534 0
-
18:47 23 червняЗаради кого звільнили керівницю служби: нові деталі кадрового скандалу в Ужгороді352 0
-
17:48 23 червняЗа 7 тисяч доларів обіцяла «шлюб» для виїзду за кордон: на Закарпатті затримали організаторку схеми426 0
-
15:53 23 червняНа вулиці Минайській в Ужгороді виявили 9-річного хлопчика без нагляду дорослих: допоміг небайдужий чоловік401 0
-
14:33 23 червняЗмія вкусила 8-річну дитину на городі: на Ужгородщині хлопчика госпіталізували до лікарні459 0
Коментарі - 0