300 тонн сміття щороку: Закарпатські полігони заповнені відходами

30.07.2020 16:33 139 2
300 тонн сміття щороку: Закарпатські полігони заповнені відходами
На сьогоднішньому брифінгу Олексій Петров також зачепив тему сміття. На сьогоднішній день на Закарпатті щорічно накопичується 300 тонн сміття. Легальні полігони області заповнені на 90%, це може призвести до сміттєвого колапсу.
"Ми накопичуємо 300 тонн сміття на Закарпатті за рік, і наразі ситуація така, що нам уже немає куди його подіти. Легальні полігони в області на 90% заповнені. Львів наше сміття не приймає, Франківськ не має таких потужностей. Якщо ми зараз не знайдемо вихід із цієї ситуації, в області буде сміттєвий колапс. Питання побудови сміттєпереробного заводу в області — в його рентабельності. Світова практика показує, що це — не рентабельно. Виходячи з рівня добробуту громадян на Закарпатті, жоден інвестиційний проєкт в цій сфері не матиме точку окупності навіть за 10 років роботи. Тому тут необхідно дотування, жоден інвестор не зайде на цей ринок, доки не буде гарантій від держави", - наголосив Петров.
Очільник ОДА наголошує, в області необхідно формувати культуру поводження з відходами та пропагувати сортування сміття. Нагадаємо, https://pershij.com.ua/problema-zakarpatskoho-smittia-shcho-vyrishyly-na-zasidanni-v-kyievi/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 2

Ксюша

30 лип. 2020 р., 19:01
Наша екологія дуже страждає від цього! Ще й потім скільки сміття у річках, жах!!! Робіть вже щось!!!

Вася

30 лип. 2020 р., 19:00
Питання сміття взагалі не нове..з цим треба щось робити!
Loading...