30 років Незалежності України: в Мукачеві пройшли урочистості у Палаці культури (ФОТО)

24.08.2021 12:47 359 0
30 років Незалежності України: в Мукачеві пройшли урочистості у Палаці культури (ФОТО)

У мукачівському Палаці культури та мистецтв відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності України. Через погодні умови вони не могли проходити  на відкритому повітрі, тож були перенесені у приміщення.

Концертна зала палацу була заповнена вщерть. Більшість містян з нагоди свята – у вишиванках.

Після виконання державного гімну до присутніх з вітальним словом звернувся міський голова Андрій Балога:

«Дорогі мешканці Мукачівської громади, шановні пані та панове! 24 серпня 1991 року в житті нашого народу сталася доленосна подія, яка стала початком творення сучасної української держави, подія, якою, беззаперечно, пишаються всі українці. Саме цього дня 30 років тому депутати Верховної Ради проголосили Незалежність України. Це історичне рішення, яке викликає повагу та вдячність сучасників, було підтримане більш ніж 90% громадян на всеукраїнському референдумі на підтвердження Акту проголошення Незалежності України. Такий результат став переконливим свідченням свідомого вибору українського народу на користь власної держави.

Дорога Мукачівська громадо! Дуже приємно бачити сьогодні серед нас тих, хто своєю героїчною боротьбою, самовідданою працею, активною громадсько-політичною діяльністю допомагав втілити в життя одвічну мрію українців про незалежну державу. Сьогодні разом з нами ті, хто утверджує та розбудовує нашу Україну, робить її такою, якої її хотіли бачити попередні покоління українців. Ми висловлюємо всім вам щиру вдячність та глибоку шану…

Кожен з нас є свідком та учасником масштабних перетворень, які відбулися у нашій державі за 30 років Незалежності. Ми пишаємося успіхами та досягненнями українців у різних сферах та сподіваємося, що попри існуючі труднощі життя кожного громадянина нашої країни ставатиме заможнішим, комфортнішим та безпечнішим. Очевидні зміни на краще також відбуваються і в нас, у рідному місті, в нашій Мукачівській територіальній громаді. Наша команда зробила вагомий крок вперед у досягненні найвищих стандартів в економіці, освіті, медицині, культурі, соціальній та інших сферах. Головне те, що ми не збираємося зупинятися. Ми будемо рухатися надалі в сторону розвитку. Ми продовжуємо ставити перед собою дуже амбітні цілі і обов’язково втілимо їх всі в життя. Адже ми чітко розуміємо – від того, що ми зробимо сьогодні, залежить те, якою буде наша громада, Закарпаття та Україна завтра».

З нагоди свята мукачівців, які мають вагомі заслуги перед громадою, нагородили відзнаками міської ради, почесними грамотами та подяками. Серед нагороджених – працівники міської лікарні, поліції, апарату міськради, члени громадських і ветеранських організацій та батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу.

Відкриваючи музичну частину свята, перед містянами, які зібралися у залі, виступив фольклорний колектив «Руснаки».

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...