20 тур Вищої ліги чемпіонату Закарпаття. Наразі господарі перемагають

15.10.2018 10:46 150 0
МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Оболонь» (Хуст) – 5:1 (юнаки – 12:0) (Луців Олег, 8, 24, 56; Герег Василь, 12; Гриджун Валентин, 43 (автогол) – Ростока Едуард, 18) Основні події матчу розгорнулися в першому таймі, коли команди на двох забили 5 м’ячів, та в цілому домінували підопічні Віктора Ряшка. Здобувши в кожному таймі перемогу, вони поклали до своєї турнірної скарбнички 3 очки. Що ж, 20 тур почався з упевненої перемоги господарів. ФК «Середнє» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:1 (2:0) (Чедрик Михайло, 47) Головний матч туру, як і очікувалося, видався напруженим. Обидві команди могли забивати, та вдалося це зробити тільки один раз – «Севлюшу». На початку другого тайму результативний удар наніс Михайло Чедрик. Таким чином, услід за «Карпатами» з Дубового в першості серед колективів Східної зони маємо ще й дострокового чемпіона у вищій лізі. Вітаємо виноградівців із першим місцем за 2 тури до кінця календарних змагань! ФК «Вітязь» (Концгазо) – ФК «Карпати» (Рахів) – 1:0 (3:1) (Дзьоба Едуард, 61) Ще одна зустріч рівних суперників, але в ній уже пощастило забити господарям. Отож концівські футболісти зуміли на 3 очки відірватися від свого переслідувача, тобто власне рахівців. ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Вільхівці» – 4:0 (6:1) (Котляр Богдан, 12, 89; Кохан Станіслав, 54; Чизмар Іван, 78) Іршавці в останніх матчах не дуже впевнено виглядали. І ось у поєдинку із серйозним суперником – четвертою командою – удалося показати результативну гру. Швидкий гол додав упевненості діям бужорців, а на початку та в кінці другого тайму господарі закріпили успіх. Підопічні Михайла Рацина здобули переконливу вікторію. ФК «Ужгород» – ДЮСШ Тячів – перенесена на 17 жовтня У середу чекаємо завершення туру. Поки господарі переважають гостей. Підготовив: Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ, видання obolok. Нагадуємо: На Закарпатті мешканці Сколе заблокували електропоїзд (ФОТО) Читайте також: На Закарпатті все ще існують цвинтарі часів Австро-Угорщини (ФОТО)