2 353 360 гривень за день: усі кошти, зібрані для Павлика Мотички 24 серпня, подвоїли

26.08.2021 16:42 7861 0
2 353 360 гривень за день: усі кошти, зібрані для Павлика Мотички 24 серпня, подвоїли

Пожертви, зібрані під час «живого кола» у Мукачеві 24 серпня, склали 104 618 гривень, а всього на рахунки Павлика Мотички за день надійшло понад 1 мільйон гривень. Благодійники подвоїли усі внески, зроблені цього дня.

Про це повідомили на сторінках help.pavlik.sma у соцмережах Instagram та Facebook. На лікування Павлика 24 серпня зібрали рекордно велику суму –  1 176 680 гривень. 

«Ця величезна сума надходжень складається не з кількох великих внесків, а з безмежної кількості невеличких пожертв, що є яскравим та переконливим свідченням того, наскільки багатою на добрі серця є Україна і наскільки ми – українці, вміємо об'єднатися заради світлої мети», – йдеться у дописі.

Як зазначають, ця сума була подвоєна сім'єю Кирилка Кондрашева. Це, очевидно, і був той благодійник, імені якого спочатку не хотіли розголошувати.

У мережі можна знайти інформацію про те, що хлопчик з Костянтинівки на Донеччині, якого звуть Кирило Кондрашев, наприкінці червня цього року виграв укол Zolglensma від компанії Novartis у лотерею. Як і Павлик Мотичка, він народився зі спинально-м’язовою I типу. Результат лотереї став відомий, коли сім’я Кирила вже зібрала майже всю необхідну суму на рятівну ін’єкцію. 3 серпня хлопчик отримав препарат. Тепер родина Кирилка прагне допомогти іншим дітям з СМА.

На лікування закарпатця Павлика Мотички після 24 серпня вдалося зібрати більше 19 млн гривень, що становить всього 29% від необхідної суми. 

Ініціатор «живого ланцюга» у Мукачеві Макс Адаменко стверджує, що  міський голова Андрій Балога пообіцяв повторно провести благодійну акцію 1 вересня.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...