19-та смерть від коронавірусної інфекції на Закарпатті

13.05.2020 10:57 164 4
19-та смерть від коронавірусної інфекції на Закарпатті
Стало відомо про 19 жертву коронавірусної інфекції. Чоловік із села Бронька Іршавського району помер цієї ночі в Обласному Центрі легеневих хвороб. До медзакладу його було госпіталізовано вчора пообіді, до цього він перебував на лікуванні в Іршавській районній лікарні. Головний лікар райлікарні Сергій Караслай повідомив, що 40-річний чоловік поступив до медзакладу ще минулого четверга у важкому стані. Відомо, що померлий упродовж місяця лікувався вдома.
Сергій Караслай директор КНП "Іршавська РЛ": "Чоловік із Броньки із температурою 39 з важкою вірусною пневмонією. Госпіталізований в інфекційне відділення, були взяті зразки на ПЛР дослідження нажаль, вони виявилися позитивними. Комплекс лікування йшов по повній програмі, але стан чоловіка погіршувався. У вівторок зранку ми відправили його для подальшого лікування в Ужгород, але вночі нам подзвонили, що хворий помер." - каже лікар.
За словами Василя Скрипа директра ОКТМО « Фтризіатрія»: " Хворий поступив вчора каретою швидкої медичної допомоги з Іршавського району, до того місяць лікувався вдома. Він поступив у надзвичайно важкому стані і помер до доби перебуванні в стаціонарі".   Читайте також: https://pershij.com.ua/19-letalnykh-vypadkiv-ta-177-infikovanykh-medpratsivnykiv-covid-19-na-zakarpatti/
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 4

Настя

13 трав. 2020 р., 18:36
Нормальна мати тепер не поведе дитину в садок

Таня

13 трав. 2020 р., 18:35
Я працювала в Днз там якщо одна дитина хвора, то одразу й 30.Депутати про це недумають

Марія

13 трав. 2020 р., 18:33
Лідія, а матусі як в салони і в кафе будуть ходити, якщо дітей ніде спихнути. Я вважаю, що садояючки рано відкривати

Лідія

13 трав. 2020 р., 18:31
А ще хочуть садочки відкривати, а там швидко шириться інфекція
Loading...