15-річна закарпатка вдруге стала Чемпіонкою світу з армрестлінгу (ФОТО, ВІДЕО)

03.03.2020 22:31 357 0
"Кубок Пушкарів" - це міжнародний турнір з армспорту, присвячений пам'яті Андрія та Анатолія Пушкарів, заслужених тренерів України з армреслінгу. На дводенне дійство з’їхалися близько 200 спортсменів із 3акарпаття та всієї України, а також зі Швеції, Словаччини, Молдови, Румунії, пише Голос Карпат.
"Надзвичайно сильні з'їхалися армреслери, але нашій команді із Закарпаття вдалося вибороти призові місця" - каже Голосу Карпат мама юної чемпіонки Таїсія Лехман.
В перший день змагань, 29-го лютого, відбувалася боротьба на ліву руку. 3акарпатські спортсмени посіли такі місця: Рошко Іван (м.Воловець) - 3-тє місце Григорчук Іван (м.Рахів) - 3-тє місце. В боротьбі на праву руку, яка пройшла 1 березня, закарпатці вибороли наступні призові місця: Лехман Богдан (м.Воловець), президент федерації армспорту в Закарпатській області, чемпіон України, майстер спорту - 3-тє місце Лехман Богдана (м.Воловець), чемпіонка світу, призерка України - 1-ше місце Рошко Іван (м.Воловець) - 2-ге місце Волошин Артем (м.Ужгород) - 3-тє місце Григорчук Іван (м.Рахів), чемпіон України, який у важкій боротьбі поступився тільки чемпіонові Молдови та призерові світу і зайняв 2-ге місце. Ведучим "Кубка Пушкарів 2020" став львів'янин Віталій Вавринів. Також на спортивному заході були присутні видатні спортсмени, зокрема приїхав й відомий у всьому світі український силач Василь Вірастюк. Жінки та чоловіки змагалися у восьми вагових категоріях. 15-річна ж Богдана Лехман перемогла у ваговій категорії до 60 кг. 3і слів чемпіонки, за 1-ше місце її нагородили великим кубком, медаллю та грамотою. А її мама - Таїсія Лехман, ексклюзивно для Голосу Карпат привідкрила завісу майбутніх подій:
"Готуємося  до Чемпіонату України" - повідомила жінка.
[gallery ids="227102,227103,227104,227105,227106"] Нагадуємо, Столичний телеканал показав як сміття із Закарпаття пливе до Угорщини (ВІДЕО) Читайте також: У горах на Рахівщині знайшли мертвим туриста з Києва
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram