Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

13 квітня відбудеться урочисте відкриття найбільшого стадіону в Ужгороді

Реконструкцію легкоатлетичного ядра стадіону «Авангард» розпочали в серпні минулого року.

Як повідомляється на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, у суботу, 13 квітня, о 12.00 год оновлений стадіон урочисто відкриють керівники області й міста, видатні спортсмени та юні олімпійці.

“Цього ж дня тут проведуть відкритий чемпіонат області серед команд ДЮСШ, міст та районів із 13-ти індивідуальних видів легкої атлетики та естафетного бігу. Запрошуємо представників засобів масової інформації висвітлити подію”, – йдеться у повідомленні.

Довідково

Стадіон «Авангард» в Ужгороді розрахований на 10 тисяч глядацьких місць. Легкоатлетичне ядро вимостили поліуретановим покриттям Conipur SW (Швейцарія) – безшовною сендвіч-системою товщиною 14 мм для професійних легкоатлетичних бігових доріжок і універсальних спортивних майданчиків найвищого класу. Conipur SW – найпопулярніша система для стадіонів у Європі.

Оновлена ужгородська арена відповідатиме вимогам другої категорії  ІААФ (за умови встановлення покриття на легкоатлетичні доріжки  типу CONIPUR SW на стадіоні УжНУ, який знаходиться на відстані 200 метрів від основної арени). На стадіоні другої категорії можна буде проводити міжнародні змагання рівня Чемпіонатів Європи.

Нагадуємо, Четверо померлих за тиждень: небезпечний вірус косить українців

Читайте також: Зухвала пробіжка по даху патрульного авто дорого обійшлася хлопцю (ВІДЕО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...