1 Вересня для першачків "по-Мукачівськи"

26.08.2018 20:55 33 0
1 Вересня для першачків "по-Мукачівськи"
Користувач соцмережі Фейсбук у спільноті "Нам не байдуже!!.(Батьки Мукачева)" оприлюднила інформацію:
"Для першачків Мукачева організують свято до 1 Вересня Цього року День знань для першокласників відбудеться у новому форматі. Для них у Мукачеві в Парку Перемоги проведуть святкування. Воно буде приурочене виключно Першачкам! Свято першокласника відбудеться 1 вересня (субота) у парку Перемоги. Початок: 09.00 Форма одягу: довільна. Решта школярів вийде на навчання в понеділок 3 вересня. Управління освіти, молоді та спорту м. Мукачево!",- написала Наталья Дани.
Користувачі групи активно коментують даний допис:
"Анжелика Дагаева Что за бред ? Тоесть 1 сентября будет только для первокласников а остальные что в пролете ? Всегда было 1 сентября хоть то субота выходила хоть выходные но линейка была всегда в школе !" "Людмилла И. Александр І як дитині пояснити, де школа, де інші школярі... Я в цьому бачу виключно бізнес окремих, бо ясно, як день, що в таку спеку, там в парку стільки дітей... А на самих дітей їм начхати... Прикриваються святом... ((" "Карина Гринберг Все очень интересно...но как с выпускниками...формы нашили..готовились к своему первому...последнему звонку..хотели за ручки первоклашек вести..дебелизм" "Людмилла И. Александр И плюс ко всему, у всех остальных классов первый звонок в понедельник. А малышам что в этот день делать тогда? Снова идти на первый звонок или что??"
Нагадаємо, З нагоди Дня незалежності Макарьово вразило своїми талантами (ФОТО) Також читайте: Неймовірна краса Карпат: водоспад Бухтівець (ФОТО)  
 
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...